Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Vagystė

Kovo 28 d. 41-erių vyras pareiškė, kad tądien tarp 7.55 iki 14.50 val. iš Mokyklos g. Ignalinoje pavogtas elektrinis paspirtukas „Xiaomi Mi 1S“. Dėl vagystės padaryta 365 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Netikras pavojus

Balandžio 1 d., apie 18.15 val., Ignalinos sen., Jonalaukio k. miške rastas daiktas, panašus į karo laikų sprogmenį. Nustatyta, kad rasta Antrojo pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinio tūta be sprogstamosios medžiagos, kuri transportuota į inžinerijos batalioną. Įvykis registruotas.

Smurtas

Balandžio 2 d., apie 15 val., Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., 48-erių vyras smurtavo prieš 80-metę moterį. Rado pagal jėgą! Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Gaisras

Kovo 28 d., apie 13.52 val., pranešta, kad Meikštuose dega ūkinis pastatas. Atvykus PGP, degė pieva ir malkinė. Gaisro metu apdegė 2 m² medinės malkinės  sienos ir išdegė 1,5 ha pievos.

Kovo 31 d., 6.34 val. pranešta, kad Rimšėje įsiliepsnojo 40 m² plote degė sukrauti seno išardyto namo rąstai. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here