Skip to content

Ir šiame sezone protingiausi buvo „Prieteliai“

MI informacija

Pasibaigė žaidimo „Auksinis protas“ pavasario sezonas, prasidėjęs sausio 11 d. Sužaista 16 žaidimų, atsakyta į 864 klausimus. Paskutiniame sezono žaidime pergalę pačiame finiše išplėšė „Vėžiukai“, surinkę 76 taškus. Antri liko „Prieteliai“ (74), treti – „Rumpelštilchen“ (lietuviškai – Nykštukai) – 65 tšk.

O dėl sezono nugalėtojo vardo, kaip ir ankstesniame sezone, vėl kovėsi „Prieteliai“ ir Švenčionėlių „Vėžiukai“. Vos 11 tšk. persvara prieš „Vėžiukus“ laimėjo „Prieteliai“ (nuotr.), kurių branduolį sudaro Aukštaitijos nacionalinio parko darbuotojai, surinkę 1038 tšk.

Visa turnyro lentelė

1. „Prieteliai“                  1038

2. „Vėžiukai“                   1027

3. „Nykštukai“                  947

4. Vidiškių „Apuokai“      931

5. Tie patys                        845

6. „6“                                  794

7. NE2N2KAI                    770

8. LAS Vidiškės                 283

Kaip visada, visų komandų (ne tik prizininkų) laukė dovanų gausa. Jas įsteigė rėmėjai: rajono savivaldybė, Ignalinos kredito unija, „Mūsų krautuvėlė“, restoranas „Žuvėdra“, „Mūsų Ignalina“ (mūsų dovana teko trečiosios vietos laimėtojams „Nykštukams“ – visiems šios komandos nariams laikraščio prenumerata iki metų pabaigos). „Mūsų krautuvėlė“ visoms komandoms, neužėmusioms prizinių vietų (nuo ketvirtos iki aštuntos) įteikė po dėžę braškių.

Komandos pasidžiaugė dovanomis, nusifotografavo bendroje nuotraukoje (nuotr. apačioje) ir išsiskirstė iki rudens. Jei neužklups karai, marai ir kitos negandos, rudens sezonas startuos rugsėjo 6 d. Kadangi turnyro teisėjas Matas rudenį išvyksta studijuoti, reikalingas bus naujas teisėjas. Siūlykitės! Teisėjas iš A. Valinsko ir A. Tapino firmos prieš žaidimą gauna klausimus ir atsakymus, kuriuos rodo ekrane ir perskaito, skaičiuoja ir skelbia kiekvieno turo ir vakaro žaidimo rezultatus, fotografuoja vakaro nugalėtojus, sudaro turnyrines lenteles ir persiunčia paskelbti spaudai. 

M. Kovalevskio nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje