Skip to content

Striukės: 4 praktiški patarimai, kaip išsirinkti viršutinį drabužį pavasariui

MI informacija

Nors striukės įprastai yra laikomos šaltojo sezono garderobo dalimi, vis tik dėl nepastovių lietuviškų orų šį viršutinį drabužį neretai tenka išsitraukti iš spintos gilumos ir pavasarį. Dėl šios priežasties naudinga žinoti, kokias striukes dėvėti vyraujant vėsesniems orams. AUDIMAS prekės ženklo specialistai pateikia 4 naudingus ir praktiškus patarimus, padėsiančius išsirinkti tinkamą viršutinį drabužį pavasariui.

1. Pavasarinės striukės: rinkitės atsižvelgdami į drabužio funkcines savybes

Vienas svarbiausių kriterijų renkantis striukę yra funkcionalumas, todėl ir pavasarinės striukės turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į tai. Prieš įsigydami bet kokią pavasarinę striukę, iš anksto apgalvokite, kokia striukė Jums būtų tinkamiausia: nepraleidžianti vėjo ir lietaus, pavyzdžiui, lietpaltis, o gal – šiek tiek pašiltinta ir puikiai tinkama dėvėti vėsiu ankstyvo pavasario laikotarpiu ar pan.

2. Striukės moterims ir vyrams: rinkitės atsižvelgdami į savo gyvenimo būdą

Striukės moterims ir vyrams taip pat turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į savo gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei dažnai važinėjate savo nuosavu automobiliu, Jums pravartu rinktis plonesnę, trumpesnę, patogią bei nevaržančią judesių striukę pavasariui. Jei mėgstate daug ir dažnai keliauti, praktiškas pasirinkimas Jums – striukė, kurią galima lengvai susipakuoti į lagaminą ar kitur. AUDIMAS savo asortimente turi itin funkcionalių striukių vyrams ir moterims, kurias galima supakuoti į nedidelį maišelį. Supakuojamos striukės neužima daug vietos, o, ištraukus jas iš maišelio, striukių nereikia lyginti, todėl šie viršutiniai drabužiai puikiai tinka kelionėms.

Jei didžiąją dalį laiko aktyviai praleidžiate lauke, rinkitės striukę su membrana, kuri patikimai apsaugo nuo vėjo bei lietaus.

3. Moteriškos ir vyriškos striukės: apgalvokite, kokie funkcionalumai Jums bus reikalingi

Moteriškos ir vyriškos striukės, kurias siūlo skirtingi drabužių gamintojai ir pardavėjai, turi įvairių funkcionalumų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį ieškant tobulo viršutinio drabužio pavasariui. Tad, prieš rinkdamiesi pavasarinę striukę, iš anksto apgalvokite, kokie viršutinio drabužio funkcionalumai Jums galėtų praversti. Pavyzdžiui, nuspręskite, ar bus reikalingas nusegamas gobtuvas, ar patogiau, kad striukė būtų užsegama užtrauktuku ar užsegama spaudėmis, kokie striukės priežiūros būdai Jums priimtiniausi ir pan.

4. Ilgos striukės moterims ir vyrams: rinkdamiesi atsižvelkite ir į savo asmeninius poreikius

Atsižvelgdami į aukščiau išvardytus patarimus, padėsiančius išsirinkti tobulą pavasarinę striukę, nepamirškite skirti dėmesį ir savo asmeniniams poreikiams. Laisvo silueto, plonos, ilgos striukės moterims ir vyrams ar kitokios pavasarinės striukės – rinkitės tokį viršutinį drabužį, kurį Jums ne tik patiktų dėvėti, bet ir tokį, su kuriuo jaustumėtės maksimaliai patogiai.Lietuviškas sportinių ir laisvalaikio drabužių prekinis ženklas AUDIMAS siūlo itin platų bei nuolat atnaujinamą funkcionalių, praktiškų, patogių bei bet kokioms oro sąlygoms pritaikytų, taip pat kiekvieno asmeninius poreikius atitinkančių striukių pavasariui bei šaltajam sezonui pasirinkimą. Apsilankykite AUDIMAS internetinėje www.audimas.lt ir fizinėse parduotuvėse bei atraskite tobulą viršutinį drabužį kiekvienam metų laikui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here