Skip to content

Paslaptingas VICTORIA’S SECRET aromatų pasaulis

MI informacija

VICTORIA’S SECRET prekinį ženklą žino kiekviena moteris. Tai kompanija gaminanti apatinį trikotažą, drabužius ir grožio priemones. Šiandien vis didesnį vaidmenį moterų grožio pasaulyje vaidina VICTORIA’S SECRET kosmetika. Ši kosmetika itin mėgstama dailiosios lyties atstovių  mėgstančių ryškumą, blizgesį ir norą išsiskirti iš minios. Tai, kad gamintojai ypač daug investuoja į pakuočių dizaino kūrimą, VICTORIA’S SECRET gaminius daro dar patrauklesnius. Juolab, kai kalba sukasi apie kosmetiką, kurią norima padovanoti. Sutikite, pirmas įspūdis, paėmus į rankas itin originalų kvepalų buteliuką, gali būti labai reikšmingas ir veiksmingas. 

VICTORIA’S SECRET parfumuota kosmetika labai dažnai vadinama kvepalų alternatyva.  Kodėl taip yra? Ogi todėl, kad ši parfumuota kosmetika padeda dar labiau sustiprinti mėgstamą aromatą, o dažną karštą dieną pasirenkama vietoj kvepalų. Kūno dulksnos, purškikliai ir kvapnūs kūno losjonai – puiki alternatyva kad ir pamėgtiems, bet galbūt jau šiek tiek pabodusiems kvepalams. 

Kūno dulksnos ir purškikliai

Kūno dulksnos ir purškikliai yra mažiausiai aromatinių medžiagų turintys kosmetikos gaminiai. Todėl jų pagalba labai lengva sustiprinti naudojamų kvepalų aromatą. Net ir tuo atveju, jeigu jūsų kvepalai savo aromatu skiriasi nuo pasirinktos VICTORIA’S SECRET kūno dulksnos ar kūno purškiklio. Be to, šios priemonės dažnai naudojamos kūno maitinimui ir drėkinimui, nepaisant to, jog purškikliuose yra šiek tiek kūną džiovinančio alkoholio. Pasiekti maitinimo efektui naudojamos įvairios drėkinamosios priemonės. Sakykim, alavijas. Štai dėl to šie VICTORIA’S SECRET purškikliai įgyja dar daugiau privalumų.

Kalbant apie VICTORIA’S SECRET kūno dulksnų aromatus, reikia pasakyti, jog dažniausiai vyrauja gėlių ir vaisių deriniai. Galima išskirti AQUA KISS kūno dulksną. Tai frezijos ir šviežių saulėgrąžų derinys. Be galo gaivus ir išskirtinis kvapas. Šią  dulksną galima naudoti ištisą dieną. Karštą dieną drėkinsite kūną ir tikrai išsiskirsite originaliu aromatu. 

Kvapieji kūno losjonai

VICTORIA’S SECRET kūno losjonai išsiskiria itin plačiu asortimentu. Šie kūno kremai ne tik skleidžia švelnų, vos juntamą aromatą, bet ir tuo pačiu drėkina bei maitina jūsų odą. Patraukliausia tai, jog losjonų kvapai yra suderinti su dulksnų ir purškiklių kvapais. Tad, jeigu bijote, kad nesusipjautų skirtingi aromatai, rinkitės tokio paties kvapo losjoną ir purškiklį. Su pirmuoju puikiai pamaitinsite odą, o antrasis taps tikru išsigelbėjimu karštą vasaros dieną. 

Paminėjome tik pačius populiariausius VICTORIA’S SECRET aromatizuotus produktus. Jų sąrašas gerokai ilgesnis. Užsukite ir išsirinksite pačios. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje