Skip to content

Vestuvės lauke – kaip suorganizuoti šią šventę?

MI informacija

Vestuvės yra viena iš įsimintiniausių ir svarbiausių dviejų žmonių dienų, todėl labai svarbu, kad viskas būtų tobula. Dažnai jaunavedžiai pasirenka neįprastas vestuvių šventės vietas, todėl iškyla nemažas iššūkis jų organizatoriams. Viena iš tokių vietų yra laukas. Nors ir iš pašalies gali atrodyti, kad lauke organizuoti vestuves nėra sunku, tačiau besikeičiančios oro sąlygos, vabzdžiai ir kaitri saulė – tai sunkumai, apie kuriuos reikia pagalvoti iš anksto.

Vestuvės ant jūros kranto

Padavus pareiškimus į metrikacijos skyrių, reikėtų nuspręsti, kaip turėtų bendrai atrodyti ceremonijos vieta (dažniausiai metrikacija reikalauja, kad privalomai būtų staliukas ir stogelis, jeigu būtų lietingas/vėjuotas oras). Tokiu atveju, rekomenduojama susirasti nemažai patirties turinčius vestuvių ceremonijos rangovus. Likus maždaug mėnesiui iki vestuvių, reikėtų pasirūpinti ir leidimu, kurį išduoda savivaldybė (šiais dokumentais, paprastai pasirūpina išvažiuojamosios ceremonijos įmonės). Jeigu planuojate tuoktis regioniniame parke, tuomet reikia gauti leidimą iš regioninio parko direkcijos. 

Kaip „apsidrausti“ nuo prastų oro sąlygų?

Tikslius orus jau galima pamatyti likus trims dienoms iki vestuvių (nors ir tai būna įvairių pokyčių). Esant prastiems orams, taikomos tam tikros alternatyvos. Organizuojant vestuvių šventę lauke, pagalvokite apie skėčius ir užuovėjas, po kuriomis galėtumėte jūs ir jūsų svečiai pasislėpti esant trumpalaikiam lietui. Tam, kad užtikrintumėte 100 procentinę apsaugą, vertėtų pagalvoti apie paviljonų nuoma šventėms. Tai puikus variantas ne tik apsisaugoti nuo prasto oro, bet ir nuo didelės kaitros bei taip suteikti prieglobstį jūsų vestuvinėms vaišėms! 

Vestuvių gamtoje vieta, spalvos ir tema

Organizuojant vestuves ant jūros kranto, galite grožėtis nepaprastais garsais ir vaizdais. Jūra turi savo specifinį garsą, smėlį, vėją ir šaltesnį vandenį. Dėl turimų aplinkos pastelinių spalvų, nuotraukos būna itin šviesios. Upės ar ežero aplinka pasižymi didesne žaluma, įvairių paukščių čiulbėjimu ir silpnesniu vėju. Žinoma, nuo vabzdžių apsisaugoti nepavyks jokioje atviroje vietoje!

Kas susiję su vestuvinėmis spalvomis, jaunavedžiai jau iš anksto jas turi, arba jos yra atrandamos pokalbiu metu, kartu su vestuvių organizatoriumi. Žinoma, įtakos gali turėti ir ceremonijos vieta, kuri gali padėti išsirinkti spalvų gamą. Išties spalvų pasirinkimas vestuvių šventėje yra labai svarbus aspektas: tarkime, mėlynos spalvos vestuvėms, ant smėlio patiestas mėlynas kilimas atrodys įspūdingai, tačiau ant žolės jis tiesiog pranyks. Spalvų pasirinkimas gali reikalauti nemažai iššūkių, tačiau ir jaunavedžių kūrybiškumo. 

Nesvarbu, ar vestuvės vyksta viduje, ar lauke – jaunavedžių valia nuspręsti, kokią vestuvių temą jie nori diktuoti. Tiesa, vestuvės vykstančioms gamtoje, dažniausiai, būna susietos su pačiu gamtos grožiu, laisvumu ir natūralumu. Tokiu atveju, dominuoja daugiau žalumo ir šviesumo. Be to, jaunavedžiai renkasi lininius audinius, kurie geriausiai atspindi artumą su gamta.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here