Skip to content

Gal kelio duobes draugiškai dalinsimės su A. Lukašenka?

Kalbėjosi Sigita TELYČĖNAITĖ

Penktadienio popietę į redakciją kreipėsi kraštiečių senjorų pora, gyvenanti Vilniuje ir tądien vykusi automobiliu į Tverečių lankyti giminių kapų. Jau grįždami į sostinę, jie siuntė linkėjimus gimtojo rajono administracijai ir pateikė keletą siūlymų savivaldybės tarybos nariams. Pirmiausia, artimiausią tarybos posėdį kraštiečiai norėtų matyti išvažiuojamuoju, kuriame visi tarybos nariai savo automobiliais įveiktų kelio ruožą Ignalina–Tverečius, aplankytų Tverečiaus seniūniją, pasigrožėtų kryžkelės link Vidžių peizažais ir jau tie, kurių mašinų ratai dar liktų sveiki nuo asfalte išdaužytų duobių, įspūdžiais galėtų dalintis prie savivaldybės aikštėje esančio fontano. 

Patikėkite, važiuojantiems rajono gyventojams ir svečiams – visai nesvarbu, kurie yra regiono keliai, kurie vietinės valdžios kuruojamos kelio atkarpos. Tai – Ignalinos rajono teritorija. Kur jos šeimininkas? Kur žiūri administracija? Kas atsakys už nuolat atsirandančias kelyje avarines situacijas, kurias provokuoja prasta asfalto danga? 

Dar vaikystėje pėsčiomis ir dviračiais apkeliauta visa Tverečiaus parapija, bet tokio kelio per patį miestelį, kur asfalte vieni lopai ir nesuskaičiuojamos duobės, tikrai niekada neregėjome. Daug geresnis kelias buvo be jokių dangų. Esame apkeliavę daug Europos ir kitų pasaulio valstybių, todėl galime realiai vertinti situaciją gimtinėje. Jei atvirai, likome nemaloniai nustebinti ir labai pasipiktinę netvarka gimtajame krašte. Per daugiau nei 30 metų Lietuvos nepriklausomybės neteko matyti tiek lopinių ir tokio skurdo, kaip dabartiniuose keliuose. Rajono veidą formuoja dabartinės valdžios atstovai, kuriuos prašome kuo greičiau rasti išeitį iš dabartinės situacijos. O gal minėtas kelio ruožas pasienyje sukelia per daug problemų ir planuojama duobėmis draugiškai pasidalinti su A. Lukašenka?

Kelią būtina sutvarkyti taip, kad nebūtų gėda prieš svečius, atvykstančius į Ignaliną iš kitų valstybių. O jie tikrai atvyksta ir ne visada išsiveža tokią nuomonę, kokios pageidautų vietinė administracija ir gyventojai. Skubiai darykite išvadas.

Nuo redakcijos

Šis klausimas opozicijos jau buvo keliamas priešpaskutiniame rajono tarybos posėdyje, tačiau rajono meras pasakė, kad krašto keliai (toks yra minimas kelias) – ne jo reikalas ir jis ten nieko nedarys. 

2 komantarai (-ų)

  1. Tai kad daug kur keliai tragiški. O apie kelius kaimukuose net baisu kalbėti. Psgal merą rajonas springsta pinigais, bet taupo. Net skolinasi kad savų nereikt išleisti. Esam patys kalti bukapročiams į rankas įbrukę valdžią.

  2. Apie valdžios atstovus formuojančius rajono veidą,du didžiausi tremtiniai norėdami paformuoti savo įvaizdį paminėjo Gedulo ir Vilties diena abudu du,net Juratuko nepaėme už parankės dėl masovkės,šlykštu ,kad tokiomis dienomis naudojamasi,negi nėra Ignalinos rajone tremtinių kurie nusipelno pagarbos o ne reklamos.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here