Skip to content

Kokie kvapukai automobiliui kvepia ilgiausiai?

MI informacija

Didelę dalį automobilio įvaizdžio sudaro kvapas salone. Gaivus naujų automobilių kvapas salone išblėsta per keletą metų, todėl vėliau vairuotojai imasi įvairių veiksmų, kad kvapas salone išliktų malonus. Kone paprasčiausias ir pigiausias būdas palaikyti malonų kvapą automobilio viduje yra naudojant specialius kvapukus.

Viena labiausiai erzinančių problemų yra ta, kad populiarūs pakabinami kvapukai efektyvūs išlieka vos keletą savaičių. Taigi, kokie kvapukai automobiliui veikia ilgiausiai ir kaip išlaikyti gaivą automobilio salone?

Ilgiausiai kvepiančių kvapukų rūšys

Vairuotojai dažniausiai perka paprastus pakabinamus kvepalus, kurie yra tiesiog kartono gabaliukai išmirkyti atitinkamuose kvepaluose. Jie dažniausiai kainuoja mažiau nei eurą, skleidžia aitrų kvapą pradžioje, bet beveik visai nebekvepia praėjus 2–3 savaitėms nuo pakuotės atidarymo. Jeigu norite kvapu mėgautis keletą mėnesių, rinktis turėtumėte vieną iš dviejų rūšių.

Kvepalai apvalioje dėžutėje

Turbūt teko matyti apvalias dėžutes, pripildytas kvepiančio tepalo arba želatinių rutuliukų. Tokie kvapukai automobiliui išlieka efektyvūs net iki 3-4 mėnesių. Tiesiog pastatykite dėžutę ant panelės, durų kišenėje arba gėrimų laikiklyje.

Purškiamas oro gaiviklis

Purškiami oro gaivikliai dažnai parduodami kartu su pakabinama juostele, ant kurios galite purkšti kvepalus. Nors kvepalų efektyvumas nėra ilgalaikis, jų galite papurkšti kada tik panorėję. Tik atminkite – nepurkškite kvepalų ant sėdynių, lubų ar automobilio prietaisų skydelio, kad chemikalai nepažeistų paviršių.

Venkite pašalinių kvapų

Naudodamiesi automobiliu nuolat į jį nešame dulkes, purvą ir drėgmę. Visa tai įsigeria į tekstilę ir skleidžia nemalonų kvapą. Ilgiausiai automobilio salono gaivą galima išlaikyti tuomet kai jis yra švarus, todėl stenkitės reguliariai nuvalyti paviršius ir išsiurbti sėdynes bei kilimus. Jeigu salone kaupiasi drėgmė, dažniau jį vėdinkite saulėtomis dienomis atidarę dureles.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here