Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Vagystė

Liepos 10 d., apie 14 val., pastebėta, kad iš Lūšių ežero Meironų k. pagrobta 52-ejų vyrui, gyv. Ignalinoje, priklausanti valtis. Padaryta žala – 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Promilės

Liepos 17 d., apie 14 val., Rimšėje, neblaivus 51-erių vyras (2,84 prom.) vairavo automobilį „Audi A4“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prisirūkė kvaišalų

Liepos 19 d., apie 10.45 val., į ligoninę pristatytas galimai nuo narkotinių medžiagų apsvaigęs nepilnametis (gim. 2010 m.). Jis nurodė, kad 2022-07-18 cigaretę su narkotinėmis medžiagomis jam perdavė 22-ejų vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Panevėžio aps. VPK areštinę.     

Sprogmuo

Liepos 19 d., apie 8.11 val., pranešta, kad Šakarvoje upelyje rasta minosvaidžio mina. Atvykę išminuotojai iš vandens ištraukė 82 mm minosvaidžio miną. Rastas sprogmuo sunaikintas Zuikų karjere.

Medis

Liepos 12 d., apie 11.06 val., pranešta, kad Palūšėje, Miko Petrausko g., dega transformatorinė, šalia nukritęs didelis medis. Atvykus PGP nurodytu adresu, atviro degimo nebuvo, šalia transformatorinės buvo nukritęs medis, kuris pašalintas panaudojus grandininį pjūklą. Pabudėta iki kol atvyko ESO darbuotojai.

Asociatyvi nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here