Skip to content

Kaip pervežami konteineriai?

MI informacija

Be logistikos paslaugų ūkinis gyvenimas neįsivaizduojamas. Jų reikia ir vystant ekonominius, prekybinius santykius tarp įmonių, fiziniams asmenims pristatant užsakytas siuntas ir pan. Populiariausia tara kroviniams – tai konteineriai. Įprastai konteinerių pervežimas prasideda tada, kai juos tenka arba pristatyti į uostą ir pakrauti į laivus, arba parvežti iš ten į nurodytą vietą.

Kada krovinių pervežimas konteineriais būna reikalingiausias?

Krovinių pervežimo konteineriais paslauga itin reikalinga būna šioms Lietuvos įmonėms, kurios bendradarbiauja su partneriais iš užsienio šalių, todėl joms nuolat tenka pervežti didelius kiekius krovinių. Šie būna transportuojami pakaitomis dviem būdais – laivais ir vilkikais. Lietuvoje logistikos paslaugas teikiančių įmonių yra gana daug, todėl joms tenka rimtai pakonkuruoti tarpusavyje, kad pritrauktų būsimų klientų dėmesį.

Kokias logistikos įmones verta rinktis?

Kadangi konteinerių gabenimo paslauga reikalauja išskirtinio atsakingumo ir sugebėjimo krovinius pervežti taip, kad jų kokybė išliktų nepakitusi. Todėl patariama rinktis tą logistikos įmonę, kuri nedvejodama prisiima atsakomybę už krovinio kokybės išsaugojimą jo pervežimo metu ir klientui suteikia neabejotinas šito garantijas.

Kokiomis savybėmis pasižymi jūriniai konteineriai?

Jūriniai konteineriai būna dvejopi – specializuoti ir universalūs standartiniai. Specializuoti yra tie, kuriuos galima atidaryti iš abiejų galų, kad reikalui esant būtų galima išvėdinti ir šitaip palaikyti krovinio kokybei išsaugoti reikalingą temperatūrą, garantuoti kitas krovinio saugumui būtinas sąlygas. Tuo tarpu universalūs, įprastinių dydžių jūriniai konteineriai yra skirti ne tik plukdyti vandens keliais laivais, bet ir pervežti sausumos keliais vilkikais. Konteineriai parenkami atsižvelgiant į krovinio rūšį. Skirtingiems kroviniams – skirtingi konteineriai – standartiniai, paaukštinti, su atviru viršumi arba krovinių padėklo pločio.

Kodėl siūloma rinktis krovinių pervežimui jūrinius konteinerius?

Kadangi jūriniai konteineriai yra skirti vidutinio sunkumo ir sunkiems, bei reikalaujantiems temperatūros reguliavimo kroviniams, jie idealiai tinka tada, kai krovinius tenka pervežti dideliais atstumais, o paskui dar plukdyti jūrų keliais. Todėl jūrinius konteinerius tikrai yra pravartu rinktis tada, kai galvojame apie ekonomišką ir našią logistiką. Krovinių pervežimui yra naudojami visus techninius reikalavimus atitinkantys konteineriai, kurie kuo puikiausiai apsaugo krovinį nuo prastų oro sąlygų ar galimų smūgių.

Gali būti aktualus KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here