Skip to content

Tiesiog nebegaliu tylėti!

MI informacija

Liepos 22 d. laikraštyje „Mūsų Ignalina“ perskaitęs straipsnį apie pastatų, esančių Sporto g. 6 (prie Žiemos sporto centro) nugriovimą, dėl savivaldybės administracijos direktorės paaiškinimo tiesiog vos infarkto negavau – kaip galima šitaip meluoti. Ponia Jūratė Balinskienė (savivaldybės administracijos direktorė), atsakydama į J. Baltakio paklausimą rašė: „Šiuo metu rengiami dokumentai dėl sporto komplekso, esančio Sporto g. 6, Ignalinos mieste, pripažinimo netinkamu (negalimu) naudoti, nurašymo bei likvidavimo.“ Toliau teigiama, kad pastatų griovimo darbai bus pradėti vykdyti savivaldybės tarybai priėmus sprendimą. Tai gal direktorė gali paaiškinti, kokiu pagrindu savivaldybė administracija skelbė pastatų griovimo darbų viešąjį pirkimą, kokiu pagrindu pirkimų komisija šių metų birželio 10 d. nustatė laimėtoją ir kokiu pagrindu  šių metų birželio 14 d.  direktorė J. Balinskienė su UAB „Alkuras“ pasirašė Sporto komplekso pastatų esančių, Sporto g. 6, Ignalinos mieste, griovimo ir sutvarkymo darbų sutartį? 

Ja savivaldybės administracijos direktorė su UAB „Alkuras“ (registruota Palangoje) susitarė, kad darbų atlikėjai pastatus nugriaus ir sutvarkys teritoriją per 90 dienų nuo statybvietės perdavimo jiems. Tai išeina, kad savivaldybės vadovai jau surado pastatų griovėjus, sutarė nugriovimo kainą (21 501,70 eurų), sukirto rankomis dėl darbų pradžios, o tik dabar savivaldybės administracijos direktorė pradėjo rengti dokumentus dėl tų pastatų pripažinimo netinkamais naudoti. Košmaras. 

Ta pačia proga noriu pasisakyti ir apie prieš tai laikraštyje nušviestų savivaldybės administracijos planuotų darbų vykdymą. Palyginau kai kuriuos duomenis: savivaldybės administracijos direktorė, birželio 1 d. įsakymu patvirtinusi ataskaitą apie 2021 m. atliktus darbus teigė, kad socialinis būstas, esantis Ignalinoje, Atgimimo g. 18–2, buvo suremontuotas už 8,5 tūkst. eurų, tačiau prieš tai, gegužės 23 d. įsakymu patvirtintame 2022 m. veiklos plane nurodyta, kad tas pats butas bus vėl remontuojamas ir tam bus išleista 10 tūkst. eurų. Tai kada J. Balinskienė melavo – birželio 1 ar gegužės 23? 

Panaši situacija ir su dviračių-pėsčiųjų tako Dūkšte nuo Partizanų g. iki paplūdimio įrengimo. Gegužės 23 d. J. Balinskienės  įsakymu patvirtintame 2022 m. savivaldybės veiklos plane šio projekto nėra, tačiau birželio 1 d. paskelbtoje ataskaitoje teigiama, kad tako tiesimas vykdomas ir darbai bus užbaigti 2022 m. Gal šiuo metu sklandanti metafora „kas meluoja, tas ir vagia“ tinka ir mūsų savivaldybės vadams?

Pasipiktinęs skaitytojas (pavardė redakcijai žinoma)

3 komantarai (-ų)

  1. Ko čia piktinatės, matyr jau seniai sutarta kas bus paežerės gavėjas ir kas kiek uždirbs už tai balsavę. Gi nebūtų sudarę sutarties jei abejotų kad taryboje sėdintys kaušai nevykdys nurodymo. Šlovė raudonoms rožėms. O mes pažiūrėsim į parsidavėlius. BLYN… Kur dzingo tiessos nešėjai ir tie kurie atsaka už sava žodius.

  2. Kažin koks bus sekantis kąsnis. Dabartiniai valdžiažmogiai prarado viską – sąžinę, padorumą, orumą ir kitas žmogiškasias sąvybes, išskyrus apetitą. Gruobuonių gauja baigia visus priėjimus prie ežerų išsidalinti.

  3. Vidmantas
    Valstybės ir savivaldybių turto valdymo ir disponavimo įstatymas leidžia nurašyti ir griauti nekilnojamą turtą jeigu jis „trukdo statyti naujus statinius arba rekonstruoti esamus statinius ar teritorijas”. Tai privalės būti išdėstyta būsimo tarybos sprendimo aiškinamajame rašte.
    Tai ko tyli Justukas ir Jūratukas, kinkydami svajonių arklį Ignalinai, būsimai kelionei į skaidrią ir šviesią ateitį?


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje