Skip to content

Organizacijų tyrimai – raktas į sėkmę

MI informacija

Žinojimas, kas ir kodėl vyksta tavo organizacijoje, vaizdžiai tariant, yra aukso vertės. Vienas iš būdų surinkti tikslius duomenis apie situaciją organizacijoje yra organizacijų tyrimai. Svetainėje www.emplonet.lt rasite daug naudingos informacijos, susijusios su organizacijų tyrimais ir ju teikiama nauda.

Kodėl verta investuoti į organizacijų tyrimus?

Organizacija, kuri investuoja į tyrimus, visada yra žingsniu priekyje už tą organizaciją, kuri neteikia tam didelės reikšmės. Organizacijų tyrimai suteikia galimybę suprasti darbuotojų kaitos, įsitraukimo ir produktyvumo mažėjimo priežastis, darbuotojų patirtį organizacijoje, kuri susijusi su pasitenkinimu darbu, įtrauktimi bei, žinoma, lojalumu darbdaviui. Specialistų teigimu, tyrimai, kurie leidžia įvertinti organizacijos vertybes, darbo tvarką bei motyvacinių priemonių efektyvumą yra vienas iš įrankių, lemiančių organizacijos sėkmę.

Ką „pamatuoja“ UNLOCK Employee Experience tyrimas

UNLOCK Employee Experience tyrimas yra sukurtas tam, kad būtų galima pamatuoti organizacijoje dirbančių specialistų pasitenkinimą darbu bei darbdavio teikiamomis socialinėmis naudomis. Šis tyrimas taip pat naudingas tuo, kad leidžia „pamatuoti“ darbuotojų įveiklinimą bei įgalinimą darbovietėje, jo lojalumą darbdaviui. UNLOCK Employee Experience tyrimas nepamainomas ir tada, kai norima ištirti itin išpopuliarėjusį nuotolinį bei hibridinį darbo modelį bei darbuotojų pasitenkinimą juo. Psichologinis saugumas organizacijoje, mikroklimatas, planuojamų organizacinių pokyčių rizikos bei sėkmės kriterijai taip pat yra ištiriami bei įvertinami minėto tyrimo pagalba. Negalima pamiršti ir to, kad UNLOCK Employee Experience tyrimas leidžia įvertinti ir darbuotojų rekomendacijos rodiklį eNPS. Jeigu siekiate įsivertinti situaciją savo organizacijoje, taip pat mažinti darbuotojų kaitą arba planuojate didelius su organizacija susijusius pokyčius bei norite didinti „auginamos“ organizacijos patrauklumą, Jums derėtų apsvarstyti galimybę į pagalbą pasitelkti UNLOCK Employee Experience tyrimą. Daugiau informacijos apie organizacijų tyrimus, jų naudą, eigą bei kainas rasite, sekdami šią nuorodą: https://emplonet.lt/klientams/organizaciju-tyrimai.

Kas yra būdinga UNLOCK Employee Experience tyrimui?

UNLOCK Employee Experience tyrimas, pasak ekspertų, gali būti įvardijamas kaip lankstus įrankis organizacijų situacijų ištyrimui. Šio tyrimo lankstumas slypi tame, kad tyrėjas, atsižvelgdamas į organizacijos poreikius, gali pasirinkti tyrimo apimtį, išsigryninti norimas ištirti sritis ir, esant poreikiui, įtraukti savo klausimus.

Kaip yra atliekamas UNLOCK Employee Experience tyrimas?

UNLOCK Employee Experience tyrimas įprastai yra atliekamas nuotoliniu būdu, todėl organizacijos personalas, nepriklausomai nuo to, kokią operacinę sistemą naudoja, šiame tyrime gali dalyvauti jiems patogiausiu metu iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, kuo reikia pasirūpinti respondentui, yra geras interneto ryšys, kompiuteris arba išmanusis telefonas ir, žinoma, sąžiningumas atsakant į testo klausimus.

Ar ilgai reikia laukti UNLOCK Employee Experience tyrimo rezultatų?

Tyrimų ataskaitas bei rekomendacijas gaunate iš karto, kai atliekate apklausą. Visos ataskaitos ir rekomendacijos yra sugeneruojamos automatiškai, vadovaujantis respondentų atsakymais. Pažymėtina, kad esant poreikiui visus tyrimo rezultatus galima aptarti kartu su tyrėjų atstovais.

Kokie kriterijai lemia organizacijų tyrimų kainą?

Organizacijos tyrimų kaina priklauso nuo vieno pagrindinio kriterijaus, t. y., nuo organizacijos, kurios situaciją ruošiamasi tirti, darbuotojų skaičiaus. Daugiau informacijos apie tai rasite jau minėtoje svetainėje www.emplonet.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here