Skip to content

Ignalinoje būti stilingu ir tvarkingu vyru – nebėra problema 

Naujiena Ignalinoje – vyrų kirpėjas ir barzdaskutys. Iki šiol jaunuoliai ir vyrai eidavo gražintis pas kirpėjas moteris. Kirpėjai vyrai – prabanga. Žinoma, kažkada buvę ir Ignalinoje barzdaskučių, bet tai – istorija, o juk gyvename čia ir dabar. Ir dabar puikiai ignaliniečių įvertintame W&M grožio salone (miesto centre, virš prekybos centro „Maxima“) jaunuolius ir vyrus gražina ir tvarko charizmatiškas meistras Orestas ZABULEVIČIUS. 

Profesionalų komanda 

Prieš keletą metų duris Ignalinoje atvėręs W&M grožio salonas, išgyvenęs karantinus ir įvairius draudimus, stabiliai kyla aukštyn: klientų gretos auga, kolektyvas gausėja. Šis salonas – kirpėjos Viktorijos Čepulienės įgyvendinta svajonė. Vyras savo rankomis jai įrengė puikias patalpas ir leido mėgautis darbu. Į šias patalpas Viktorija įžengė su kolege manikiūrininke Ieva. Abi moterys, kūrybiškai žiūrėdamos į savo mėgstamą veiklą, sugebėjo ne tik pritraukti gausybę klientų, bet ir papildyti kolektyvą, išplėsti paslaugas. Prie jų prisijungė visažistė Aušra, dar viena kirpėja Sandra, o dabar kolektyvą papildė ir Orestas. 

„Plaukai&Barzda Ignalinoje

Oresto paslaugos „Plaukai&Barzda Ignalinoje“ yra kur kas daugiau nei vyrų kirpykla. Kiekvienas kirpimas yra individualus – atliekamas atsižvelgiant į kliento galvos ir veido formą. „Senais laikais barzda dažniausiai buvo fizinės brandos ir amžiaus ženklas. Ji žymėjo ribą tarp berniukų ir vyrų, taip pat tarp vyrų ir niekuomet nesenstančių dievų. Atėjus naujiems laikams, barzda tapo mados reikalu, todėl vis dažniau sutiksite vyrą, kuris yra „madingai apžėlęs“. Be to, Labai svarbu kirpimą parinkti ir pagal kliento gyvenimo būdą ar pomėgius, kad šukuosena atspindėtų jo asmenybę. Stengiuosi nesinaudoti šabloniškais sprendimais. Kad rezultatu klientas džiaugtųsi ilgiau, parenku priemones lengvesnei plaukų ir barzdos priežiūrai, duodu patarimų“, ‒ sako Orestas. 

Smagus pašnekovas Orestas – daug domisi ir yra ne tik puikus meistras išmanantis tai, ką daro, bet ir savotiškas psichologas, žinantis kaip, kam ir ką rekomanduoti. 

„Jau pats paslaugos pavadinimas „Plaukai&Barzda Ignalinoje“ ir logotipas (vyras su barzda) sufleruoja, kad esate ne paprastoje vyrų kirpykloje. Tai reiškia, kad klientas gali apsikirpti plaukus (daugiau: PLAUKŲ PRIEMONĖS) ar nusiskusti barzdą gali bet kokio amžiaus vyras. „Neklausiu savo klientų, kiek jiems metų, tiesa, pastebiu, kad salone lankosi net trys kartos. Būna, iš pradžių apsilanko vyriškis, o kitam vizitui jau registruoja ir savo vaiką. Dar kitą kartą drauge atsiveda ir savo tėvą, savo vaiko senelį. Arba moterys, besilankančios pas koleges kirpėjas, viena akimi stebi mane ir tada stabteli paklausti, kaip užregistruoti vyrą ar sūnų pas mane.  Gaunasi graži šeimos tradicija – visiems drauge lankytis vienoje kirpykloje“, – sako Orestas.

Dosjė

Viskas būtų gerai, jei nebūtų per daug gerai. Orestas – Ignalinos žemių vaikas, ilgokai savęs ieškojęs ir Lietuvoje, ir svečiose šalyse, stengęsis pajausti skirtumus, privalumus. Keletą metų dirbęs policijos pareigūnu, Orestas tik gyvendamas Vilniuje pajuto norįs ramaus gyvenimo. „Vilnius man per greitas, per daug chaotiškas, ten net nespėji suprasti, kad gyvenimas švilpte švilpia pro šalį, o aš noriu mėgautis neskubėdamas“, – sako vyrukas. Orestas paliko policininko uniformą, bet neišėjo iš VRM sistemos. Vyrukas derina dvi jam patinkančias veiklas: griežto pareigūno pareigas ir kūrybiško kirpėjo barzdaskučio amatą. 

Norintys patekti į ypatingą, Oresto klientams skirtą krėslą ir tapti stilingais bei tvarkingais, užsukite į socialiniame tinkle Facebook esančią paskyrą „Plaukai&Barzda Ignalinoje“ ir registruokitės privačia žinutę, o jei nesinaudojate socialiniais tinklais, tada kreipkitės tel. 8 695 48999. 

Autorės ir Oresto asmeninio albumo nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje