Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Vagystė

Nuo rugsėjo 14 d., 16 val., iki rugsėjo 15 d., 20.30 val., įsibrovus į 59-erių moteriai priklausantį gyvenamąjį namą Dūkšto sen., pavogta 1010 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neteisėtas stirninas

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rajone sulaikė du asmenis, neteisėtai sumedžiojusius stirniną. Atsakomybė už tai nustatyta nemenka: teks atlyginti aplinkai padarytą žalą ir sumokėti baudą, taip pat gresia netekti ne tik graižtvinio šautuvo ir teisės medžioti, bet ir visureigio „Mercedes-Benz“.

Įtarimas, kad medžiotojų klubo „Mielagėnai-1“ medžioklės plotų vienete gali būti neteisėtai medžiojama, buvo pagrįstas: antradienio pavakarę Utenos GGAI pareigūnai sulaikė du rajono gyventojus, šio klubo narius, šiurkščiai pažeidusius Medžioklės taisykles. Sumedžiotą suaugusį stirnos patiną asmenys visureigiu neteisėtai parsigabeno į vieno iš medžiotojų sodybą. Tada, užvėrę tvoros aplink sodybą vartus, ne tam skirtoje patalpoje pradėjo doroti gyvūną, neįrašę į medžioklės lapą.

Asmenims Utenos GGAI pareigūnai surašė administracinių nusižengimų protokolus, paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu, visureigis „Mercedes-Benz“, neteisėtai sumedžiotas stirninas. Taip pat kiekvienam gresia administracinė 800–1800 eurų bauda, teisės medžioti atėmimas nuo trejų iki penkerių metų, šautuvo ir automobilio konfiskavimas ir teks atlyginti aplinkai padarytą 1916,90 eurų žalą.

Įsiteisėjus nutarimams, konfiskuotas automobilis bus perduotas realizuoti Valstybinei mokesčių inspekcijai, o ginklas ir šaudmenys – Turto valdymo ir ūkio departamentui prie VRM.

Dingo iš namų

Rugsėjo 14 d., 6.30 val., iš namų Ažėnų k. (Kazitiškio sen.) be žinios dingo 67-erių vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios.

Asociatyvi nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here