Skip to content

Kaip efektyvinti sandėlio darbą?

MI informacija

Efektyvus sandėlis yra labai svarbus klientų pasitenkinimui, nes jis padeda užtikrinti greitą ir tikslų darbą. Jei ieškote patarimų, kaip pagerinti sandėlio veiklą, apsvarstykite šiuos dalykus: Maksimaliai padidinkite ir optimizuokite visą turimą erdvę. Užuot padidinę savo sandėlio plotą, apsvarstykite galimybę geriau panaudoti vertikalią erdvę. Pridėję aukštesnius saugojimo įrenginius ir tinkamą įrangą medžiagoms paimti ir laikyti, galite išlaikyti daugiau toje pačioje kvadratinėje medžiagoje, o ne padidinti išplėtimo išlaidas. Be to, pagalvokite apie naudojamų lentynų tipą ir įvairovę. Laikant smulkius daiktus ant padėklų lentynų, eikvojama vietos, todėl daiktus lengva sudėti. Užuot naudoję tuos pačius stelažus visame sandėlyje, jums gali prireikti įvairių tipų lentynų skirtingoms medžiagoms. Be to, pabandykite naudoti standartines šiukšliadėžes, kad lentynos būtų tvarkingos ir tvarkingos. Sumažinti atsargas jūsų sandėlyje yra taip pat svarbu, kaip ir gamyboje. Pagrindinė prielaida yra tik tai, ko jums reikia, ir nieko daugiau. Galbūt sumažinkite arba panaikinkite saugos atsargas ir stenkitės, kad tiekėjai dažniau pristatytų mažesnius kiekius.

Priimkite įgalinimo technologiją

Sandėlio valdymo sistema arba ERP sistema su stipriu WMS moduliu gali pagerinti efektyvumą siūlydama geriausius rinkimo ar padėjimo maršrutus ir metodus. Be to, sistema pateikia automatizuotus pasirinkimo sąrašus, kurie gali būti siunčiami į mobiliuosius skaitytuvus ir įrenginius, kurie padės pašalinti klaidas ir sumažinti laiko bei popieriaus švaistymą. Jūsų sandėlis bus tvarkingesnis ir ekologiškesnis. Naudojant brūkšninio kodo arba radijo dažnio identifikavimo skaitytuvus, galima pagerinti operacijų tikslumą ir sumažinti rinkimo klaidas. 

Sutvarkyti darbo vietas

Darbo vietų organizavimas padidina produktyvumą, nes darbuotojams nereikia ieškoti įrankių ar įrangos. Taip pat svarbu optimizuoti darbo efektyvumą. Jei jūsų sistema negali generuoti efektyvių rinkimo planų, sukurkite juos rankiniu būdu. Išanalizuokite savo medžiagų naudojimo modelius ir laikykite didelės apimties prekes šalia sandėlio priekio, kad sumažintumėte kelionės laiką. Taip pat laikykite daiktus, kurie dažnai parduodami kartu, šalia vienas kito. Iš esmės supaprastinsite operacijas, jei bandysite dažniausiai renkamas prekes laikyti labiausiai prieinamose vietose, kad išvengtumėte paėmimo vėlavimų. Sandėlio efektyvumo didinimas priklauso nuo sveiko proto ir tinkamos saugojimo įrangos, taip pat su išgalvotais rinkimo algoritmais. Atlikite šiuos paprastus veiksmus ir stebėkite, kaip auga efektyvumas. Daugiau informacijos rasite https://www.terraerp.lt/sandelio-valdymas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje