Skip to content

Automobilio bakelio keitimas

MI informacija

Nors šiuolaikiniuose automobiliuose daugėja elektroninių komponentų, tačiau vis dar yra dalys, kurios nežiūrint į savo paprastumą, atlieka ne ką mažiau svarbias funkcijas ir be jų vairavimas būtų visiškai kitoks. Šį kartą apžvelgsime įvairiausius skysčių bakelius, kurie gali būti vairo stiprintuvo, langų plovimo, aušinimo ir kitų sistemų sudedamosios dalys. Ir nors daugelis jų yra ganėtinai patvarūs ir gali tarnauti pakankamai ilgai, tačiau laikas nuo laiko keisti tenka ir juos.

Vienas dažniausiai keičiamų bakelių yra susijęs su tuo, kaip lengvai ir nepridedant papildomų pastangų galime valdyti savo automobilį – tai yra su vairo stiprintuvu. Šioje sistemoje, plastikinė talpa reikalinga tam, kad joje susirinktų skysčių perteklius, ir būtų užtikrinamas patogesnis automobilio valdymas. Hidraulinė vairo stiprintuvo sistema buvo pradėta naudoti prieš daugiau kaip 70 metų ir vis dar yra ganėtinai paklausi, nors ir atsirado jos analogai veikiantys tik elektros pagalba arba naudojant hibridinį būdą lengvinti vairavimą. 

Vairo stiprintuvo bakelio keitimo gali prireikti esant jo fiziniams pažeidimams, kurie gali atsirasti dėl ekstremalių oro sąlygų arba kaip avarijų pasekmės. Apie tai jog tikėtinai atėjo laikas pasirūpinti naujų bakeliu sufleruoja tokie ženklai:

Rūkstantis vairo stiprintuvo skysčio kvapas, atsirandantis dėl pastarojo pratekėjimo ir patekimo ant įkaitusių dalių po variklio gaubtu;

Įkyrus garsas, atsirandantis posūkiuose;

Skysčio nutekėjimai po automobiliu;

Sunkėjantis automobilio valdymas (vairas sukiojasi daug sunkiau nei įprasta).

Susidūrus su viena iš aukščiau išvardintų situacijų ir įsitikinus kad priežastis yra bakelio susidėvėjimas arba pažeidimas, reikės pasirūpinti jo pakeitimu. Tai galima atlikti servise, arba savarankiškai, nors šis procesas ir nėra paprastas ir reikalauja tiek tinkamo pasiruošimo, tiek tinkamos vietos procedūros atlikimui. Bet kuriuo atveju jums bus reikalingas naujas bakelis, kurį įsigyti reikėtų patikimoje specializuotoje parduotuvėje arba dar geriau internetu. Platus šio tipo automobilio dalių pasirinkimas yra svetainėje: https://www.signeda.lt/kebulo-dalys-c1330/bakeliai-ju-dalys-c1349.Čia ne tik greitai rasite reikiamą hidraulinio vairo stiprintuvo skysčio bakelį, bet ir įsigysite jį vos per kelias akimirkas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here