Skip to content

Žvakių pasaulis – ką reikia žinoti apie spalvas?

MI informacija

Ne paslaptis, kad būtent žvakės yra vienas geriausių pasirinkimų, norint dekoruoti namus ar šventinį stalą. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad žvakės yra ypač įvairių spalvų ir būtent tai gali tapti svarbiu kriterijumi, sprendžiant klausimą, kada ir kokias žvakes rinktis. 

Ypač populiarios yra oranžinės spalvos žvakės. Jos puikiai tiks tuo atveju, jei norisi suteikti interjerui ryškių spalvų, idealus pasirinkimas pavasarį, vasarą ar rudenį. Ir tik nedaugelis žino įdomų faktą apie tai, kad būtent oranžinė spalva yra atsakinga už komunikacinius gebėjimus ir padeda įveikti tingulį bei užsispyrimą.

Siekiant sukurti prabangos įspūdį, labai dažnai pasirenkamos auksinės ar sidabrinės spalvos žvakės. Jos iš tiesų suteiks papildomo žavesio, puošnumo, prabangos bei elegancijos, tačiau reikėtų pakalbėti ir apie šių spalvų reikšmę. Štai, pavyzdžiui, auksinė spalva yra geras pasirinkimas, norint pritraukti finansinę sėkmę ir turtus, o sidabrinė spalva padeda pritraukti laimę, meilę bei saugo nuo blogio. 

Violetinės spalvos žvakės gali virsti ryškiu, akį traukiančiu akcentu. Tačiau kalbant plačiau apie šią spalvą, svarbu pabrėžti, kad būtent violetinė spalva padeda padidinti savivertę bei pasiekti vidinę ramybę. 

Rožinės spalvos žvakė padės kurti ypač jaukią ir draugišką atmosferą. Be to, būtent ši spalva yra atsakinga už draugiškus ir šiltus santykius tarp šeimos narių ir draugų. 

Žalia spalva daugeliui asocijuojasi su gaivumu ir atsinaujinimu, todėl tokios žvakės idealiai tinka Velykų stalui. Tačiau taip pat reikėtų pažymėti, kad būtent ši spalva padeda stiprinti emocinę bei fizinę sveikatą. 

Rudos spalvos žvakės – galbūt šiek tiek retesnis pasirinkimas, tačiau šios spalvos reikšmė taip pat labai svarbi. Būtent ruda spalva yra atsakinga už streso mažinimą. 

Na, o geltona spalva, tai – džiaugsmo bei energijos šaltinis. Tad šios spalvos žvakės puikiai tinka visais atvejais. 

Taigi, nėra jokių abejonių – žvakės namams tikrai suteiks papildomo žavesio bei jaukumo. Na, o, renkantis jas, reikėtų įvertinti ir spalvų reikšmę. 

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas: neapsiribokite vos vienos spalvos žvakėmis – skirtingų spalvų žvakės sukurs ypač nuotaikingą kompoziciją. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here