Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

BMW nusirito į griovį, yra sužeistų

Spalio 12 d., trečiadienį, Dūkšto–Grybėnų kelių sankryžoje nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobiliui BMW (žiūr. lrytas.lt nuotraukose). Nukentėjusią 17-metę moterį iš automobilio vadavo ugniagesiai. Automobilį vairavo blaivus 25-erių vyras. 

Pranešimą apie avariją ugniagesiai gelbėtojai gavo apie 12.41 val. Buvo pranešta, kad Kazitiškio sen., Mikoliūnų k., nuo kelio nuskriejusiame BMW yra prispausta moteris. Atvykę ugniagesiai automobilį rado giliai pievoje. Jis buvo visas sumaitotas, o viduje – moteris. Ugniagesiai moterį išlaisvino ir perdavė medikams. Abu automobiliu vykę asmenys išgabenti į gydymo įstaigą. PGP nuo kelio dangos nušlavė automobilio duženas, akmenis bei žvyrą, taip pat papildomai kelio dangą nuplovė vandeniu. Kaip pasakoja liudininkai, avarija įvyko kelio susiaurėjime. Priešais vyksta kelio remontas, buvo sustatyti ir atitinkami kelio ženklai. BMW nuo kelio nuskriejo būtent šioje vietoje, kur kelias siaurėja. Automobilis kliudė ženklus ir nuskriejo į griovį. Spėjama, kad mašinos greitis galėjo būti nemažas, nes ji vertėsi net kelis kartus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisrai

Spalio 10 d., 20.54 val., pranešta apie gaisrą gyvenamajame name Strigailiškyje. Atvykus PGP, degė butas, esantis pirmame daugiabučio namo aukšte. Gaisro metu visiškai išdegė kambarys (12 m² ), sudegė jame buvę baldai ir namų apyvokos daiktai, stipriai aprūko virtuvė (9 m²), koridorius (6 m²) ir kambarys (20 m² ). Visas butas sulietas vandeniu. Vanduo gesinti buvo tiekiamas magistraline 20 m ilgio linija. Įvykis tiriamas.

Spalio 12 d., 22.09 val. pranešta apie gaisrą Mikalavo k. Atvykusios PGP atliko žvalgybą, už apleistų fermų degė sukrauta įvairių gamtinių atliekų krūva. Gaisras užgesintas. Įvykis tiriamas.

Gelbėjimo darbai

Spalio 10 d. Padysnio k. (Didžiasalio sen.) PGP, panaudojus grandininį pjūklą ir parankines priemones, pasieniečių prašymu išpjovė vilkiko „Iveco Magirus“ stogą ir jame rado ieškotą krovinį.

Tą pačią dieną Kalviškių k. (Rimšės sen.), kelio į Visaginą sankryžoje po autoįvykio ant kelio 45 m2 plote buvo išsiliejęs aušinimo skystis, o 100×50 m plote pažirusios duženos. Panaudojus 5 kg sorbento ir parankines priemones, važiuojamoji kelio danga buvo nuvalyta.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje