Skip to content

Ir melas tampa tiesa, jei juo tiki

Vytautas (Ignalinos m. gyventojas)

Šią žinutę paviešinti paskatino laikraštyje „Mūsų Ignalina“ išspausdintas L. Raginytės straipsnis „Mano Ignalina ir visa Nalšios žemė bus man GYVA tiek, kiek norėsiu aš pati“ Ir aš kartu su p. Lina lenkiu galvą prieš sąžiningus ir garbingus politikus ir pasiruošęs atiduoti balsą, pirmiausiai, už žmogų, tada už politiką, kuris, mano galva, nekandidatuos vien dėl posto, dėl laikinos šlovės ar galimybės nugvelbti pinigų. 

Dar vis Ignalinos orą virpina svarstymai dėl rajono laikraštyje paskelbtų straipsnių apie Ignalinos šilumos tinklų katilų pirkimą, savivaldybės biudžeto pinigų skyrimą bendrovės veiklai. Kieno pusėje tiesa? Štai meras Justas Rasikas lapkričio 8 d. viešame kreipimesi teigė, jog „tvirtinant Tarybos posėdžio darbotvarkę, mano iniciatyva buvo atsiimtas antrasis klausimas „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės turto investavimo į uždarąja akcinę bendrovę Ignalinos šilumos tinklus ir įstatinio kapitalo padidinimo“. Toliau tame pačiame kreipimesi nurodyta: „Atsakingai pareiškiu, kad savivaldybės administracijoje nei su manimi, nei su administracijos direktore Jūrate Balinskiene šis klausimas iš anksto nebuvo aptartas.“ 

Lapkričio 11 d. laikraščio „Mūsų Ignalina“ numeryje detaliai išanalizuotas minėtas mero viešas kreipimasis, tačiau liko nepastebėta viena detalė, kuri įrodo, kad meras, švelniai sakant, sako netiesą. Savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje ,,Kontora“ spalio 17 d. užregistruotas savivaldybės tarybos sprendimas SP-215 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės turto investavimo į uždarąją akcinę bendrovę Ignalinos šilumos tinklus ir įstatinio kapitalo padidinimo“ ir stulpelyje „Derintojai“ nurodyta, kad sprendimo projektas buvo suderintas su Lina Gladkauskiene, Regina Gudeliene, J. Rasiku, Ryčiu Kajėnu, Ričardu Trimoniu, Laima Sidorenkiene, Edita Rasteniene. Sprendimo projektas dėl šilumos tinklų 2022–2024 m. investicijų plano pagal savivaldybės dokumentų valdymo sistemos duomenis, taip pat buvo suderintas su savivaldybės meru J. Rasiku. 

Tiesa yra tiesa, bet ir melas tampa tiesa, jei juo tiki. Kad jūs nuspręstumėt kas meluoja – aš ar savivaldybės meras, įdedu DVS ekrano nuotrauką, kurioje aiškiai matosi, kad tarybos sprendimų projektai dėl Ignalinos šilumos tinklų vis tik iš anksto buvo suderinti su savivaldybės meru Justu Rasiku.

6 komantarai (-ų)

 1. Visus keturis metus pameluodamas, pažadėdamas sėkmingai jums, mieli rajono gyventojai, įtikau ir atsakingai pareiškiu, kodėl negalėčiau tokiu būdu įtikti ir kitą kadenciją. Tik išrinkite mane gražų ir vis dar jauną.
  Pažadu: 1. Kad išaugtų šilumos tinklų pajamos – pažadu atrenuovuoti visus rajone renuovuotus pastatus…
  2. (Laukiu komentarų su jūsų pasiūlymais ką turėčiau pažadėti)

 2. Niūrūs senių pezalai. Fas valstiečių pensininkai!

 3. Gražus? nuo kada jisai gražus? nu gal … mes, savivaldybės merginos, nepasidalinam

 4. Jau girdim kosminių pažadų naujam sezonui, tačiau jau dabar kiekvienas turim informacijos apie anksčiau duotų pažadų įgyvendinimą (investicijos, fabrikų pastatymą ir naujas darbo vietas, ugdymo kokybės aukštumas, naujų guvenamųjų namų statybas ir kt..). Tai ir vertinkim visumą. Žinoma apima gėda, kad mano rinktas meras naudoja tokius gėdingus valdymo principus. Melas -visada melas ir jo ausys anksčiau ar vėliau išlenda.

 5. Petrai iš Mielagėnų, mes ir Jūs žinome, kad 2019 metų rinkimuose balsavome ne už Jus, o kad būtų nuversti Valstiečiai. Čia, manau, kad galėjo būti išrinktas bet koks jaunas ir gražus naujas kandidatas į merus, pvz. Ignalinos jaunikis D. Šimkūnas. Jūs tiesiog pasitaikėte vietoje ir laiku. Nenustebkite Jūsų taktika gali pasikartoti ir vėl – naujų merų kandidatūros dabar yra siūlomos Imanto ir Linos.
  O dėl naujų pažadų, tai „pažadu atrenuovuoti visus rajone renuovuotus pastatus…” skamba kaip „svietas svietuotas” ir kažko trūksta gramatikoje.

 6. Stasy, su gramatika viskas gerai, prie valstiečių visi pastatai buvo renovuoti, tai aš pažadu, kad juos atstatysiu į buvusį stovį, tai yra atrenovuosiu.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje