Skip to content

„Skirtumuose grožis žmonių…“

Nijolė KERAITIENĖ

Tai citata iš šių metų tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Matau tave“  dainos „Vienintelis toks“, skambėjusios vieną popietę Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos aktų salėje. Galima sakyti, kad tai buvo gimnazijos mokinių tarybos surengto talentų šou pagrindinė mintis. Norą atskleisti savo sugebėjimus parodė gausus gimnazistų būrys nuo mažiausio iki didžiausio.  Pasirodymų pasižiūrėti ir palaikyti susirinko dar gausesnis žiūrovų pulkas. 

Ir štai renginio vedėjos Aurelija Bajorūnaitė ir Justė Šeštokaitė kviečia komisiją užimti vietas. Komisija solidi: direktorė Jelena Tumanovienė, pavaduotoja Jūratė Sereičikienė, raštinės vedėja Ramunė Kapliukienė, muzikos mokytoja Valentina Sinkevič, buvusi dailės mokytoja Dalia Pajedienė, mokinių atstovė Aleksandra Karpenko. Varžomasi keliose kategorijose: muzikavimo, dainavimo, šokio, piešinių ir kita. Dalyviai burtų keliu išsitraukė pasirodymo eilę. Pirmas į sceną su elektrine gitara žengia Ignas Andrijauskas. Dar muzikavimo kategorijoje pasirodė Goda Marija Brukštutė su Jurgita Pauliukėnaite, Ilja Zacharovas ir Artūras Šunevičius. Visus juos publika palydėjo gausiais plojimais ir palaikymo šūksniais.

Dainavimo kategorijoje konkurentų buvo mažiau: vokalo galimybes čia atskleidė Kamilė Filipavičiūtė, o Nojus Matieša surengė humoristinę dainavimo parodiją. Buvo įdomu.

Dailininkių taip pat buvo dvi: ketvirtokė Aurelija Vainytė ir Ig klasės mokinė Ugnė Bikulčiūtė. Pastarosios paveikslai papuoštų bet kurią erdvę.

Didžiausia konkurencinė kova virė šokių kategorijoje. Čia pasirodė Evelina Sinica su Aurelija Pirštelyte, Milana Trokšaitė su  Aurėja Vaškevičiūte ir Andrėja Tarasova, Aurelija ir Aurimas Palčevskiai, Konstantinas Matoško, Ligitas Artomovičius su Deivide Sinica. Į visus buvo smagu žiūrėti, džiugino šokėjų drąsa, savarankiškumas ir noras būti scenoje. Visi pasirodžiusieji buvo saviti, įdomūs ir skirtingi. 

O dar buvo ir kita. Akrobatinius triukus rodė Airidas Vaškevičius, žavingą šokio ir kostiumų spektakliuką „Sąmyšis“ 1–2 klasėms padėjo parengti jų mokytoja Liudmila Račkauskienė. 

Tiesa, ne visi užsiregistravusieji išdrįso išeiti į sceną – juk tam tikrai reikia nemažos drąsos. O visi išdrįsusieji tiesiog maudėsi plojimų, šūksnių ir šilto palaikymo jūroje. Atrodė, kad salėje susirinko viena didelė ir graži šeima. Tad kai komisija gerai apsvarsčiusi paskelbė nugalėtojus, kuriems atiteko specialūs ženklai, nusiminusių nebuvo, nes kiekvienas dalyvis gavo po šokoladuką  ir galybę pozityvių emocijų. O nugalėtojais tapo  Ignas Andrijauskas, Kamilė Filipavičiūtė, Ugnė Bikulčiūtė, Ligitas Artomovičius su Deivide Sinica ir 1–2 klasės mokinukai.  Gimnazijos bendruomenė žavisi visais, be to,  nepaprastai džiaugiamės aktyvia ir iniciatyvia mokinių taryba ir tikimės, kad šis renginys taps tradicinis!

R. Kapliukienės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here