Skip to content

„Sony“ televizoriai – neprilygstamas japoniško prekės ženklo vaizdas

MI informacija

Garsios Japonijos korporacijos sony televizoriai peržengia virtualaus pasaulio ribas ir puikiai tinka pramogoms, darbui ar studijoms. Prekės ženklo prietaisai yra nuolat aukštos kokybės, patikimi ir technologiškai pažangūs. Daugiau nei pusės amžiaus istoriją skaičiuojanti bendrovė išlieka naujovių kelyje, remdamasi kitų gamintojų patentuotais dizainais ir geriausia praktika. Bendrovės modeliai yra ilgaamžiai ir populiarūs tarp vartotojų visame pasaulyje. 

Pagrindiniai „Sony” televizoriaus pasirinkimo kriterijai

Pirmiausia turėtumėte nuspręsti dėl ekrano dydžio, nuo kurio priklauso patogumas žiūrint vaizdo turinį. Mažas ekranas privers žiūrovą pernelyg žiūrėti į ekraną ir įtempti akis. Per didelis privers jus nuolat sukti galvą, kad aprėptumėte visą vaizdą. Bendrovė gamina „Sony“ televizorius, kurių ekrano įstrižainė yra coliais:

 • 80” ir didesni;
 • Nuo 76” iki 77”;
 • Nuo 71” iki 75”;
 • Nuo 61” iki 65”;
 • Nuo 51” iki 55”;
 • Nuo 49” iki 50”;
 • Nuo 43” iki 46”;
 • Nuo 29” iki 32”.

Skirta montuoti virtuvėje, miegamajame, vaikų kambaryje ar svetainėje. Modelio dydis pasirenkamas pagal kambario dydį. Trijų įstrižainių ekranai laikomi optimaliu atstumu patogiam ir saugiam televizoriaus žiūrėjimui. Nustatydami tinkamą dydį, atsižvelkite į tai, kad vienas colis yra 2,54 cm. Todėl 29 colių ekraną rekomenduojama žiūrėti iš 2–2,5 m atstumo, o 85 colių ekraną – iš 6–7 m atstumo.

Norint teisingai pasirinkti, reikia atsižvelgti ir į kitus niuansus. Jei planuojate įsigyti „Sony” televizorių, kad galėtumėte naudotis interneto ištekliais, jums reikės „Smart TV“ funkcijos. Renkantis šiuolaikinių žaidimų įrenginį verta įvertinti ekrano kokybės rodiklius, šlavimo dažnį, procesoriaus galią ir operatyviosios atminties kiekį.

Be to, rekomenduojama atkreipti dėmesį į įmontuotas jungtis, prie kurių galima papildomai prijungti įvairius įrenginius. Pristatomuose įrenginiuose yra HDMI, USB, LAN, 3,5 mm kištukas ir kitos sąsajos. Jie gali būti naudojami duomenims iš kitų įrenginių priimti ir vietiniam tinklui sukurti. Pavyzdžiui, HDMI prievadas naudojamas didelės raiškos vaizdo ir garso turiniui perduoti. Jis tinka žaidimų konsolėms prijungti ir skydeliui prijungti prie kompiuterio vaizdo plokštės. Populiarioji USB sąsaja patogi nuotraukoms ar vaizdo įrašams peržiūrėti tiesiai iš „flash“ atmintinės ar kito išorinio saugojimo įrenginio.

„Sony“ televizorių savybės

Internetinėje televizorių parduotuvėje „Sony“ siūlo pirkti modelius su matricos tipu:

OLED – organinių šviesos diodų pagrindu sukurtas ekranas, kurio vaizdas pasižymi dideliu kontrastingumu ir atspalvių sodrumu, ši technologija užtikrina puikų juodos spalvos gylį.

LCD – skystųjų kristalų ekranas su šviesos diodais, net LED apšvietimas užtikrina gerą vaizdo ryškumą ir ryškumą, prietaisas yra energiją taupantis ir prieinamos kainos.

Taip pat galima įsigyti „Sony“ televizorių su skirtingais imtuvais, nuo kurių priklauso transliavimo galimybės. Bendrovė siūlo modelius su įvairiais imtuvų rinkiniais, įskaitant DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 ir analoginį. Kiekvienas iš jų skirtas priimti ir apdoroti tam tikro formato TV signalą. Todėl, kad nereikėtų pirkti papildomo įrenginio TV programoms žiūrėti, rekomenduojama rinktis modelį su integruotu tam tikro tipo imtuvu. Atminkite, kad DVB-T ir DVB-T2 yra skirtos skaitmeninei antžeminei televizijai priimti. Kabeliniam transliavimui reikia DVB-C, o palydoviniams kanalams – DVB-S arba DVB-S2. Tunerio pavadinime esantis skaitmuo reiškia „antros kartos įrenginys“, o tai reiškia, kad jis suteikia daugiau galimybių priimti aukštos kokybės turinį.

Vienas iš parametrų, nuo kurių priklauso „Sony“ televizoriaus kaina, yra ekrano raiška. Bendrovė gamina modelius, kurių ekrane yra toks pikselių skaičius:

 • HD (1366×768);
 • 4K Ultra HD (3840×2160);
 • 8K (7680×4320).

Didelis pikselių, sudarančių vaizdą, skaičius užtikrina jo sklandumą ir puikų smulkių detalių perteikimą. Šiame ekrane net iš arti nematyti jokios vaizdo pikselių struktūros. Todėl reiklūs televizijos gurmanai turėtų sustoti prie modelio su 4K arba 8K raiška. Šiuolaikiniai kokybės standartai užtikrina itin aukštą vaizdo aiškumą ir visišką ekrane vykstančių įvykių tikroviškumo pojūtį. Šis „Sony“ televizorius savo savininkui gali suteikti naujo lygio vizualinę patirtį. Tai kartu su „pažangiais“ šio prekės ženklo garso technologijų modeliais garantuoja maksimalų malonumą klausantis bet kokio turinio. Mėgstantiems klausytis televizoriaus dideliu garsu patartina atkreipti dėmesį į garsiakalbių skaičių ir bendrą garso galią.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje