Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Nekreipė dėmesio ir į ploną ledą

Gruodžio 20 d. vakarą Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė du asmenis, Dysnų ežere žvejojusius statomaisiais tinklais ir vien žalos žuvų ištekliams padariusius už 1300 eurų. Švedriškės k. gyventojai Dysnų ežere keturiais statomaisiais tinklais sugavo 4 sterkus, 1 lydeką ir 1 lyną (nuotr.). Tinklus po ledu, kuris dar labai plonas ir pavojingas, asmenys buvo pastatę prieš dvi dienas. Pažeidėjai pareigūnams šiais metais įkliūva jau ne pirmą kartą.

Jiems gresia administracinės 120–300 eurų baudos, paimti visi tinklai, neteisėtai sugautos žuvys. Už jas teks atlyginti ir žuvų ištekliams padarytą žalą – 1300 eurų. Apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Gelbėjimo darbai

Gruodžio 24 d., 15.35 val., pranešta apie skęstantį žmogų Ignalinoje, Paplovinio ežeras. Atvykus PGP, žmogus nebuvo įlūžęs, jis sėdėjo ant ledo, ugniagesiai gelbėtojai rogėmis pargabeno jį į krantą ir perdavė medikams.
Gruodžio 26 d. pranešta apie esą Lūšių ež. ties Mačiutiškių k. skęstantį šunį. Atvykusios PGP atliko žvalgybą, bet nurodytoje ežero vietoje buvo tik tamsus paukščių būrys, šuns nerado.

Gruodžio 23 d., apie 10.22 val., ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Dūkšto mokyklą, kur jos teritorijoje nuo sniego pavojingai pakibo stogo tvorelė. Atvykus PGP, teritorija šalia pakibusios tvorelės jau buvo aptverta STOP juosta. PGP su savo turimomis priemonėmis pašalinti kabančios konstrukcijos galimybių neturėjo. Mokyklos vadovė nurodė jog konstrukcijos pašalinimo darbams yra iškviesta įmonė iš Ignalinos, tačiau darbus atliks tik po savaitės. PGP darbų neatliko.

Gruodžio 23 ir 24 d. ugniagesiai gelbėtojai šalino nuvirtusius medžius Ginučiuose (6 medžiai) ir Jonėnų (Vidiškių sen.).

Gruodžio 27 d. ugniagesiai gelbėtojai Ignalinoje ir Didžiasalyje padėjo medikams į GMP automobilius išnešti sunkiasvorius ligonius.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here