Skip to content

Viena partija rajono rinkimuose bus mažiau?

MI informacija

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) savo posėdyje svarstė, kaip elgtis su tais kandidatų į tarybos narius dokumentų pareiškėjais, kurie juos pateikė ne visus. Nubalsavo, kad tokius pretendentus reikia šalinti iš rinkimų. Tarp būtinų pateikti dokumentų, trūko pajamų, turto deklaracijų, fotografijų, anketų, o daugiausia – biografijų, kurios taip pat būtinos. 

Iš mūsų rajono kandidatų sąrašų, kuriuose yra 181 asmuo, išbraukta 12 (sąrašą spausdiname). Iš jų vienas socdemas, du Lietuvos žaliųjų partijos atstovai ir net 9 Darbo partijos sąrašo žmonės. Šios partijos sąraše iš viso buvo įrašyta 14 kandidatų, išbraukus 9, dingsta ir visas sąrašas. Šis VRK sprendimas dar gali būti skundžiamas teismui, kuris skundą nagrinėja greitai. Tad ar liks išbraukti kandidatai savo sąrašuose (o Darbo partija – rinkimuose), spręs teismas. Iki šiol teismai tokių VRK sprendimų nepakeisdavo.

xxx

Rajone situacija tokia, kad per ketverius metus nuo praėjusių rinkimų iš politinės padangės galimai dingo jau dvi partijos. „Tvarką ir teisingumą“ Juozas Rokas pardavė už vicemero kėdę, o Darbo partiją galimai pašalins VRK. Kitaip pagalvojus, kokie žmonės rengėsi valdyti rajoną, kai net savo duomenų nesugeba pateikti.

Paskambinusi buvusi mokytoja klausė, ar kas nors tikrina kandidatų biografijas? Ji paskelbtuose sąrašuose mato bent du kandidatus, kurie mokykloje mokėsi dvejetais ir neaišku, ar baigė vidurinę. Tai negi ir tokie verti būti valdžioje? 

RimantasADOMĖNASLietuvos žaliųjų partija 
VitaBALČIŪNIENĖDarbo partija
RimvidasBARANAUSKASDarbo partija
AstaBATŪRIENĖDarbo partija
DeimantasČEBERAKASLietuvos socialdemokratai
JurgitaCIBULSKIENĖDarbo partija
PetrasDAINYSDarbo partija
LaimaKAJĖNAITĖLietuvos žaliųjų partija
IgnasKAVALIAUSKASDarbo partija
VytautasMALINAUSKASDarbo partija
LiudmilaPALENČIENĖDarbo partija
GiedriusPALENČIUSDarbo partija

6 komantarai (-ų)

  1. Darbo partijos kandidatas išsiblaivė ir panoro tapti meru,vien jau pritarimas ir buvimas šioje šaikoje turi būti gėdingas dėl Uspaschiko veiklos anksčiau ir ypač dabar kai Europarlamente remia rusų veiksmus Ukrainoje.

  2. O aš per žinias girdėjau, kad tarp išbrauktųjų yra ir tokių, kurie tyčiojosi iš priimtų įstatymų ir vietoj reikalaujamų kandidatų nuotraukų įdėjo savo katinų, ant palangių žydinčių kaktusų nuotraukas. Kažkoks liūdnas „vaizdelis” su Darbo parcija per visą Lietuvėlę. O rajone vėl prasidėjo „pažadėtosios žemės” kūrimas. Kaip ir prieš ketverius metus – tie patys vėl žada „investijų, verslų” kūrimą, pritraukimą ir pan. O kur anstesnių pažadų darbo vietos, fabrikai, traukiniai su visokiom gėrybėm, tiesūs ir lygūs keliai, mokyklos ir t.t.? Valdžiuke, kam mus mulkinat naujais pažadais jei duotų nevykdėt.

    • Blogai gidėjot.Darbo partijos kandidatų notraukos tikros.Sistema leido nepildyti biografijos.Visuose anksteniuose rinkimuose tiko,buvo gerai.Šiais metais netiko- valstybėje 500 tokių kandidatų.

  3. Manau, einant į rinkimus, rinkėjas turi žinoti apie kandidatą kuo daugiau informacijos: kur gimė, dirbo ir t.t. Rinkėjas iš kandidato gyvenimo patirties, jo biografijos ir kitų duomenų sprendžia kokį žmogų renka. Žinant apie žmogų kuo daugiau informacijos, galima suprasti jo sprendimus. Manau, esamam Merui tai negalioja – nežinai ar Meras pasisveikins su tavimi, kada neteksi darbo savivaldybėje, kada reiks išvykti iš rajono.

    • Ar jums svarbu, kaip bus?? Svarbiau, kad žinom , kaip buvo ir yra. Meras niekada nesisveikindavo atėjęs į įstaigą, pvz ligoninę, nes vadovai buvo ne tie.Ir dabar nesisveikina su atleistais žmonėmis iš darbų savavivaldybėje. Kažkas rašė, kas su komunikacija jam nekažką.

      • Tas tai tiesa,netik susitikus bet ir kabinete visaip vengia ranką paduoti,žaisliuką ant rankos „skrolina”arba žaidžia „kryžiukai nuliukai’ žaidimą ,netgi per posėdžius kur savas vardų vadina kur „netikėlis „pavarde.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje