Skip to content

Legendų muzikos festivalis Biržuose: Thomas Anders, „Alphaville“, „London Beat“ ir „Ottawan“ 

Londonbeat
Londonbeat

MI informacija

2023 m. liepos 22 d. Kilučių ežero pusiasalyje, Biržų rajone, vyks legendų vasaros muzikos festivalis, kuriame koncertuos net 4 legendos – Thomas Anders iš „Modern Talking“, grupės  „Ottawan“, „London Beat“ ir „Alphaville“! Bilietais prekiauja bilietai.lt  Tad 2023 m. liepos 22 d. keistai jiems skambantį žodį „Kilučiai“ mokysis vokiečių dainininkas Thomas Anders iš legendinės grupės „Modern Talking“, net indų Bolivudą sužavėję superhitu „D.I.S.C.O.“ prancūzai iš „Ottawan“, superhitais „I‘ve Been Thinking About You“, „You Bring on the Sun“ išgarsėjusi anglo-amerikiečių kompanija „London Beat“ ir net patys neįsivaizdavę, kad jų baladė skambės ne tik visuose pasaulio kampeliuose, bet ir bankų, draudimo kompanijų reklamose, taps dešimčių garsių filmų bei serialų garso takeliu, ją perdainuos ar savo kūriniuose naudos Laura Branigan, Karelas Gottas, „One Direction“, Jay-Z ir dar ne viena pasaulinė muzikos žvaigždė – „amžinai jauni ir nemirtingi“ vokiečiai – grupė „Alphaville“!

Legendiniai „Modern Talking“ hitai skambės Kilučiuose

Thomas Anders

Dar viena „Biržiečių žodžio“  vasaros muzikos festivalio žvaigždė – Berndas Weidungas, visiems pasaulyje žinomas kaip Thomas Anders iš vienos sėkmingiausių grupių pop muzikos istorijoje „Modern Talking“! 

1979 m. Liuksemburgo radijo dainų konkursą laimėjęs T. Anders, netrukus įrašė savo singlą „Judy“ ir koncertinio turo metu susipažino su CC Catch išgarsinusiu Dieteriu Bohlenu.

Su grupe „Modern Talking“ Thomas išleido galybę dainų, pasiekusių dešimčių pasaulio šalių topų penketukus, o superhitu tapęs „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ topų viršūnėje tarp populiariausiųjų išsilaikė net pusmetį ir karaliavo net 81 šalyje!

Ir dabar įvairiuose Žemės kampeliuose laukiamas dainininkas yra pardavęs daugiau nei 125 milijonus albumų kopijų, skaičiuojant grupės ir solo įrašus, gavęs daugiau nei 420 platininių bei auksinių apdovanojimų!

1989 m. Thomas išleido pirmąjį solinį albumą „Different“ ir sėkmingai pradėjo solinę karjerą, vėliau surengė koncertus su atgimusia „Modern Talking“, bendradarbiauja su „T-Seven“ („Mr. President“ solistė), „No Angels“, Marta Sanchez, Isabel Varell ir daugeliu kitų.

Prancūzai, britai, amerikiečiai

Ottawan

Prancūzų disko muzikos dueto solistas Patrickas Jeanas Baptiste dirbdamas garsioje kompanijoje Paryžiuje įsidarbino kompanijoje „Air France“, įkūrė grupę „Black Underground“ ir muzikavo Prancūzijos sostinės baruose. Čia į jį dėmesį atkreipė su Dalila, Sheila B.&Devotion“ ir kitais dirbęs vadybininkas Daniel Vangarde ir pasiūlė dalyvauti muzikiniame disko projekte kartu su šokėja bei vokaliste Annette Eltice.

Ir jau Kanados sostinėje Otavoje (grupės pavadinimas „Ottawan“ ir kilo nuo Kanados sostinės) įrašytas pirmasis singlas „D.I.S.C.O.“ sudrebino Europą, o  išgirdus kito hito žodžius „Hands up, baby, hands up….“ – tik išgirdus šiuos žodžius norisi pasinerti į aštuoniasdešimtųjų vakarėlius. 

Britų-amerikiečių grupės „London Beat“ karjera prasidėjo 1990 m., kai su ja kontraktą pasirašė legendinio dueto „Eurythmics“ lyderis ir garsus prodiuseris Dave Stewartas. 

Pirmosios sėkmės sulaukęs Nyderlanduose, kolektyvas netrukus „užkariavo“ visą pasaulį didžiulio pasisekimo sulaukusiu hitu „I‘ve Been Thinking About You“. Ši daina populiariausių Europoje singlų sąraše pasiekė antrąją , JAV – pirmąją poziciją, o melomanų nenuvylė ir kiti grupės singlai „You Bring On The Sun“, „A Better Love“, „Come Back“ ir Bobo Marley klasikinės dainos „No Woman No Cry“ koveris.

Amžinai jauni ir nemirtingi

Alphaville

„Mes grojame ir esame populiarūs ne vieną dešimtmetį, todėl jaučiamės nemirtingaisiais“, – teigia popmuzikos legenda vadinamos grupės „Alphaville“ nariai. 

Balade „Forever Young“ išgarsėjusi grupė iškart šovė į populiarumo viršūnes. Tačiau vokiečių elektroninės muzikos grupė netapo vieno superhito kūrėja. „Big in Japan“, „Jerusalem“, „Sounds Like a Melody“, „Flame“, „Dance With Me“ ir daugelis kitų „Alphaville“ singlų pateko į Norvegijos, Šveicarijos, Švedijos, Vokietijos, Nyderlandų, Rusijos, D.Britanijos ir net – Argentinos, Japonijos bei kitų šalių, prestižinio JAV žurnalo „Billboard“ topus. Daugiau nei 20 pasaulinių turų surengusi grupė tarsi keliauja atgal į praeitį ir kiekvieną kartą startuodami iš naujo tęsia savo nemirtingumo istoriją.

P. S. „Mūsų Ignalina“ galimai turės kažkiek kvietimų į šį festivalį.

Oficialios atlikėjų nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here