Skip to content

Be komentarų

Jonas BALTAKIS

Antradienį išspausdinus straipsnį „Šios valdžios darbai grindžiami melu ir iliuziniais pažadais“ apie „valomą“ teritoriją Aukštaičių g. pabaigoje, rajono savivaldybėje pastebėtas judėjimas, galimai ieškant pateisinimo savo darbams. Rašant šį straipsnį, praėjusį penktadienį lankiausi pas Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Ignalinos ir Visagino skyriaus vedėją Arvydą Bagdoną. Ketvirtadienį NŽT skyriuje tuo pačiu klausimu lankėsi ir rajono tarybos narys Vytautas Gimžauskas. Abiem A. Bagdonas pasakojo tą patį, t. y. tai ir taip, kas minėtame rašinyje ir buvo parašyta. Tačiau jau trečiadienį rajono savivaldybės tinklalapyje pasirodė A. Bagdono rašinys, kuriame istorija išdėstyta kiek kitaip. Nesivelsiu su atsakymu, tegul tai lieka valdininko sąžinės reikalas. Juolab, kad nors diktofoną (o ir telefoną) turėjau, tačiau pokalbio neįrašiau. Tačiau pateiksiu įvykių seką iki A. Bagdono straipsnio pasirodymo.

Sausio 19, 20 d. – NŽT apsilankė du rajono tarybos nariai ir išgirdo tokią pat A. Bagdono nuomonę dėl Aukštaičių g. istorijos.

Sausio 24 d. ryte išėjo MI straipsnis, kuriame paviešinta ir ta NŽT nuomonė. 

Sausio 24 d., nuo 11.30 iki 12.30 val., vyksta mero ir A. Bagdono pasitarimas šiuo klausimu.

Sausio 25 d. pasirodo A. Bagdono straipsnis jau su šiek tiek kitokia nuomone.

Taigi, nieko nauja šioje ašarų pakalnėje!

5 komantarai (-ų)

  1. Na va, ir tave , Jonai, pamokė, ką mes seniai žinojom, rajono valdžiažmogiais pasitikėti negalima. Sako viena, o jei reiks – pasakys ir įrodys antraip. O gal Bagdonas sugalvojo apginti buvusią pavaldinę, ką gali žinoti, gal sugrįš į žemėtvarką ir atsisės į jo vietą. Juk tokią kajerą padarė.

  2. Perskaičiau eilinį savivaldybės paaiškinimą dėl medžių kirtimo Aukštaičių g. Ignalinos mieste prisidengiant NŽT A. Bagdonu ir supratau, kad tikrai neliko savivaldybėje specialistų. Vėl žmonės yra „balamutinami“. Straipsnyje yra painiojama valstybinė žemė, kurioje nėra suformuoti žemės sklypai ir suformuoti žemės sklypai, kuriuose nustatyta sklypo ribos ir paskirtis. Nesuformuotose žemės sklypuose šeimininkauti gali savivaldybė, o jau suformuotose sklypuose šeimininkauti savivaldybei leidimą duoda sklypo savininkas ( nepriklausomai ar tai savininkas būtų NŽT ar privatus asmuo). Gal laikas būtų susigrąžinti išbarstytus specialistus ?

  3. nu jo…parklupdė Bagdoną Cirkliškio pirmūnė

  4. Galvojau Bagdonas rimtas vyras, o čia pasirodo kaip ir visi valdžioje, zadanyjas s verchu nado vypolniat…

  5. O niekam nekilo mintis , kad ne visai rimtai sensacija buvo bandyta išpūsti. Vyrai ne kaip senais laikais turėjo eiti aiškintis o tvarkingai užklausti raštu, turėtų atsakymą ir nereikėtų kažko kaltinti. Nebent aiškumo niekam nereikia nes sensacijos nebeliks. Beje, NŽT nepavaldi savivaldybei,todėl mažai tikėtina, kad ėmė tenkažkas ir įtakojo.
    Jei įdomi platesnio ignaliniečių rato nuomonė, tai atlikti darbai džiugina nemažos dalies ignaliniečių akį, darbus dar galima pratesti ir padaryti kraštovaisdžio kirtimą prie pat ežero praretinant juodalksnius ir atveriantc superinį vaizdą į ežerą.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here