Skip to content

Solidūs mūsų plaukikų startai 

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Vasario 16–18 d. Alytuje vyko Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Čia susirinko per 200 pajėgiausių plaukikų, tarp kurių galėjome išvysti ir olimpiečius – Daną Rapšį, Kotryną Teterevkovą, Andrių Šidlauską. Dzūkijos sostinėje dalyvavo ir septyni ignaliniečiai. Jie gerino savo asmeninius bei Ignalinos rekordus, pateko į finalinius plaukimus, vykdė Kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus ir net parsivežė vieną bronzos medalį.

Trylikametė Ignalinos rajono švietimo ir sporto centro auklėtinė Augustė Rakitinaitė sunkioje 200 m distancijoje peteliške iškovojo trečiąją vietą suaugusiųjų amžiaus grupėje. Ignalinos rekordą ji gerino ir plaukdama 100 m peteliške bei pateko į finalinį plaukimą, t. y. stipriausiųjų aštuntuką.

Puikiai taip šiose varžybose pasirodė Ditas Šidlauskas ir Matas Šurna. Jie abu įvykdė kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus. Ditas, plaukdamas 100 m krūtine, iškovojo aukštą 5-ąją vietą, o 50 m krūtine pagerino Ignalinos rekordą. Matas taip pat pateko į stipriausiųjų aštuntukus, o plaukdamas 50 m nugara gerino Ignalinos rekordą, kuris anksčiau priklausė Erikui Kapočiui. 

Savo asmeninius rekordus stipriai pagerino Kornelija Jankovičiūtė. Tik 12 metų turinti Kornelija sugebėjo įvykdyti trijų rungčių normatyvus į Lietuvos suaugusiųjų čempionatą. Savo geriausius rezultatus demonstravo ir Rokas Ervinas Česūnas, Deividas Žilėnas ir Emilija Vasiljevaitė.

Plaukimo-triatlono akademijos inf. ir nuotr.

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Orai Ignalinoje

Reklama ir skelbimai svetainėje