Skip to content

Solidūs mūsų plaukikų startai 

Vasario 16–18 d. Alytuje vyko Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Čia susirinko per 200 pajėgiausių plaukikų, tarp kurių galėjome išvysti ir olimpiečius – Daną Rapšį, Kotryną Teterevkovą, Andrių Šidlauską. Dzūkijos sostinėje dalyvavo ir septyni ignaliniečiai. Jie gerino savo asmeninius bei Ignalinos rekordus, pateko į finalinius plaukimus, vykdė Kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus ir net parsivežė vieną bronzos medalį.

Trylikametė Ignalinos rajono švietimo ir sporto centro auklėtinė Augustė Rakitinaitė sunkioje 200 m distancijoje peteliške iškovojo trečiąją vietą suaugusiųjų amžiaus grupėje. Ignalinos rekordą ji gerino ir plaukdama 100 m peteliške bei pateko į finalinį plaukimą, t. y. stipriausiųjų aštuntuką.

Puikiai taip šiose varžybose pasirodė Ditas Šidlauskas ir Matas Šurna. Jie abu įvykdė kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus. Ditas, plaukdamas 100 m krūtine, iškovojo aukštą 5-ąją vietą, o 50 m krūtine pagerino Ignalinos rekordą. Matas taip pat pateko į stipriausiųjų aštuntukus, o plaukdamas 50 m nugara gerino Ignalinos rekordą, kuris anksčiau priklausė Erikui Kapočiui. 

Savo asmeninius rekordus stipriai pagerino Kornelija Jankovičiūtė. Tik 12 metų turinti Kornelija sugebėjo įvykdyti trijų rungčių normatyvus į Lietuvos suaugusiųjų čempionatą. Savo geriausius rezultatus demonstravo ir Rokas Ervinas Česūnas, Deividas Žilėnas ir Emilija Vasiljevaitė.

Plaukimo-triatlono akademijos inf. ir nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje