Skip to content

3 kosmetinės procedūros, kurios pravers kiekvienam

MI informacija

Nors grožis yra subjektyvus dalykas, tačiau universalu tai, kad pasitikėjimas savo išvaizda gali turėti teigiamos įtakos jūsų gyvenimo kokybei. Nesvarbu, ar kalbame apie šypseną, veido odą ar kitas sritis, yra tam tikros procedūros ar veiksmai, kuriuos pasidaryti – apsimoka. Pristatome tris kosmetines procedūras, kurios naudingos visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar odos tipo.

Dantų balinimas

Šviesi ir akinamo baltumo šypsena gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi ir leidžia jaustis labiau užtikrintiems, patrauklesniems. Dantų balinimas yra saugi ir veiksminga kosmetinės odontologijos procedūra, po kurios žmonės lieka labiau patenkinti tuo, kaip atrodo jų dantys ir šypsena.

Yra keletas galimybių, įskaitant procedūras pas specialistą kabinete ir namuose naudojamus rinkinius. Visgi geriausius rezultatus dažniausiai pastebi žmonės, kurie balinimą atlieka profesionaliai.

Veido valymas

Profesionalus veido valymas gali suteikti daug naudos, nors nekainuoja tiek daug. Valymo kaina paprastai yra mažesnė nei per laiką atsieitų priemonės, kurias naudosite namuose.

Profesionalaus valymo metu kosmetologo naudojamos priemonės ne tik kruopščiai išvalo odą nuo nešvarumų, bet ir maitina bei atjaunina ją, naudodamas tikslines priemones.

Reguliariai lankantis pas kosmetologą dėl veido valymo, galima pasiekti dar įspūdingesnių rezultatų. Tai padės išlaikyti švarią, sveiką ir jaunatviškai atrodančią veido odą ištisus metus.

Planuodami reguliarius apsilankymus, galite gauti kvalifikuoto kosmetologo dėmesį, kuris kiekvieną procedūrą gali pritaikyti prie konkrečių jūsų odos poreikių ir problemų. Profesionalus veido valymas yra puiki investicija į jūsų odos sveikatą ir išvaizdą. Tai didelė nauda su sąlyginai nedidelėmis išlaidomis!

Cheminis veido odos pilingas

Cheminis šveitimas arba pilingas – tai procedūra, kurios metu cheminiu tirpalu pašalinami išoriniai pažeistos odos sluoksniai. Malonesnė ir lygesnė odos tekstūra, atgautas jos žvilgesys, sumažėjusi raukšlių atsiradimo tikimybė, skaistumas. Tai – tik dalis naudų, kurias gali duoti tinkamai paskirtas cheminis pilingas. Jeigu pasitariate su kosmetologu ir jie skiria jums šią procedūrą, tai taip pat gali padėti spręsti konkrečias odos problemas, pavyzdžiui, hiperpigmentaciją, aknės randus ir senatvines dėmes.

Pašalindami pažeistas odos ląsteles ir skatindami ląstelių atsinaujinimą, cheminiai šveitimai gali atgaivinti odą ir grąžinti jai natūralų skaistumą. Be to, cheminis šveitimas gali padėti pagerinti bendrą odos būklę, nes skatina kolageno ir elastino – dviejų baltymų, kurie būtini odos elastingumui ir stangrumui palaikyti – gamybą.

Veido prausikliai

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here