Skip to content

Savaitgalio replikos

MI informacija

„Iškoliota pagal įstatymą“

Socialinio tinklo Facebook ignaliniečių sukurtoje grupėje viena moteris pasidalino žinute. Komentarų čia nereikia. Viską suprasite ir patys. Ji tik tikėjosi važiuodama autobusu gauti nuolaidą, kuri priklauso moksleiviui, o vietoj to…

„Tokią ypatingą dieną su vaiku norėjom gražiai praleisti dieną… Autobuso vairuotojas atsisakė suteikti moksleiviui nuolaidą (nuotr.). Jis teisus? Ar aš nemoku skaityt tarp eilučių? Likau iškoliota viešojo sektoriaus darbuotojo be įrodymų. Jam mano rodomas įstatymas pasirodė neįdomus. Principas ne dėl pusantro euro, o ir kiti moksleiviai važinėja visa kaina. Ar tai teisinga?“

Įrašo ir foto autorė – Simona ZIGMANTAITĖ

Subjaurota akimirka

Kaip galima subjauroti tokią iškilmingą akimirką? Kovo 11-ąją, šeštadienį, Ignalinos kultūros centre turėjo vykti iškilmingas šventės paminėjimas ir Miko ir Kipro Petrauskų premijos įteikimas kunigui Marijonui Savickui. Choro „Vilnius“ pasirodymas, žinoma, buvo aukščiausio lygio, bet net ir jį mūsų kultūros puoselėtojai sugebėjo sumenkinti. 

Cituojame gautą ignalinietės laišką: „Premijos įteikimas vyko pustuštėje salėje. Nei pradžios, nei pabaigos renginys neturėjo. Renginio vedėjas –  TV pagalbos „artistas“ su džemperiuku ir nutampytais džinsais, nesigaudantis, nei ką jis veda, nei kas čia vyksta. Pagaliau „mekenantis“ vicemeras Juozas Rokas, kuris galų gale iš jaudulio visai negalėjo nieko pasakyti.  Nejau niekas taip ir nepasakys šitam žmogui, kad jis puikus ir geras žmogus, geras verslininkas, paslaugus draugas, bet kalbų sakyti jis jokiu būdu negali. Atsiprašau, Juozai, kad tokiu būdu turiu tai pasakyti, bet negaliu daugiau žiūrėti, kaip pats save „skandini“. Renginyje taip niekas ir nepaskaitė jokių klebono nuopelnų, nerodo jokio gražaus žodžio… o tada, spengiančioje tyloje, sveikino kleboną Ceikinių ir Mielagėnų bendruomenės, Mielagėnų globos namų kolektyvas, Seimo narys Gintautas Kindurys.“ 

Pasipuošęs: su frakais, vakarinėmis suknelėmis puikiai dainuojantis choras, apdriskęs erdvėje nesiorientuojantis TV pagalbos vedėjas ir mūsų kultūra be jokios režisūros, be jokio vedimo. Tiek aukštai šokom, kad nusiritom iki Šiūlėnų seklytėlės lygio. 

Su visa pagarba direktorei Giedrei Katinienei: gerbiama vadove, neleiskite, kad jūsų vardą ir mūsų kultūrą tryptų tie, kas neturi jokio supratimo apie kultūra ir meną bei pagarbą žmogui.

Politinis dugnas

Socialiniame tinkle feisbuk Ignalinos socialdemokratų partijos atstovai ir gerbėjai sugalvojo sužaisti tradicinį žaidimą „Mulkink rinkėją ir sekėją – gausi „laiką“.  Kaip žinote, visas Ignalinos miestas stebimas kameromis vardan miesto gyventojų saugumo ir nusikalstamų veikų prevencijos bei išaiškinamumo. Viena įmonė atsakinga už techninį aptarnavimą ir įrengimą, policija – už turinio saugumą, ir dar yra savivaldybė, kuri yra tarsi ir turinio savininkė. Informacija, fiksuojama kamerų, yra itin griežtos atsakomybės. Ir atsitik tu man taip, kad beveik minutės vaizdelis, iškirptas iš kameros, filmuojančios Aukštaičių–Ligoninės gatvių sankryžą, pažeidžiant visą eilę taisyklių, atsidūrė feisbuke, su pribloškiančiais prierašais, iš anksto formuojančiais žioplo žmogelio nuomonę. 

Pirmiausiai įraše matosi tik juodai balti kontūrai, o įrašo skleidėjas, buvęs kandidatas į tarybos narius Audrius Krikščionaitis (mokytojas!). teigia, kad tai „Politinės kovos ypatumai Ignalinoje prieš Justo Rasiko plakatus. Kaip sakoma, patirtis ir kompetencija. Ai, dar arielka.“ O štai šį įrašą platinantis Vilius Cibulskas prideda: „Kovinis Laimučio Ragaišio būrys. Įdomu, koks valandinis įkainis?“

O dabar įdomiausia dalis – kas gi ten pavaizduota (žiūrėkite trijose nuotr.). Prie skelbimų stulpo prieina žmogelis ir kažką plėšo. Nieko nesimato, kas ten pakabinta ir kada plėšyta. Gal praeitą žiemą, gal penktadienio vakarą, gal po pirmojo rinkimų turo, o gal po krepšinio varžybų – neaišku. O gal kiemsargis tiesiog tvarkė. 

Tada iš tos pačios pusės, iš kur atėjo vyras, prisijungė dar keturios būtybės, dirbtinai svirduliuodamos viduryje gatvės. Plėšęs kažką vyrukas prišoko prie jų, stvėrėsi už parankės ir visi svirinėdami susikibę nuėjo tolyn.

Kad šis įrašas yra iš ignaliniečių gyvenimo – patikėt gali tik visiškas idiotas. Taigi, geriamieji politikai, jūsų aktoriams už atlikimą – 10, o režisieriams – 2. Pranokote net patys save ir pramušėte dugną.

Ignaliniečius kviečiame būti budriais, nes miesto saugumui naudojamos kameros, kaip matote patys, net ir su jūsų atvaizdais gali būti naudojamos neaišku kokiais tikslais, šmeižtui ir panašiai. Tikime, kad mūsų Angelai sargai – policijos pareigūnai užtikrins, kad daugiau tokie dalykai nepasikarotų. 

Bailys

Penktadienį Kultūros centre turėjo vykti abiejų kandidatų į merus debatai, kuriuos, kaip ir prieš pirmą turą, organizuoja jaunimo organizacija „Žinau, ką renku“. Deja, vienas iš kandidatų – Justas Rasikas – pabėgo, atsisakė dalyvauti debatuose. Kaip kiškis nuotraukoje. Bijo konkurento? Bijo išgirsti tiesą apie save? Bijo žmonių ir jų nepatogių klausimų? Turbūt bijo visko, kartu paėmus…

5 komantarai (-ų)

 1. Kažkam visai pasimaišė protas. Jie neturi nei faktų nei kažkokių argumementų ir nežino kokiais būdais apjuodinti padorų žmogų, Laimutį Ragaišį, tada prisiminė jų pačių taikomą būdą – skleisti gandus. Į jų spektaklį įtraukiami ir visai niekuo dėti žmonės. Aš girdėjau gandų, kad net jų partijos nariai vykdo kažkokius papirkimus.

 2. Greičiau praeitų rinkimai, nes nusibodo iki pykinimo. Aišku, kad kovoja, bet Ragaišio pusėje kažkaip nėra bjaurasties., O jau Cibulskas su bolševikiniais metodais visiškai pramušė…Patyrusio politiko leksika, ( baudžiakas, kovinis būrys, kažkokie ragaišiai papirkimui, cituojamas Gebelsas ir etc) tik rodo, kad buvęs apskrities viršininkas tiek ;;daug padaręs” dėl mūsų krašto, grįžęs Ignalinon su pakirptais sparnais ir nuvytusiais gvazdikais švarko atlape buvo priglaustas savivaldybėje, muša pro šalį…Suburti komjaunuoliai daro nesąmones, O Ignalinon atvežtas Justukas kaip bailys slepiasi nuo debatų, nes papraščiausiai nieko žmonėms pasakyti negali, populistinės kalbos sakomos per Maritkos nr. 4 renginius debatuose netiks. Neveltui Manfredas kiekvieną dieną Viliaus paklausia ;;Kas bus, kai tu pavargsi?::

 3. Šlykštu skaityti šį Ignalinos ŠIUKŠLIALAIKRAŠTĮ!!!!!!!!Gerai muša dugną Valstiečiai su Ragaišiu priešakyje. Sąžininga kova jiems svetima, nieko daugiau ir nesugeba tik pilti purvą savo bendražygio Baltakio pamazgų laikraštyje.O pildami purvą į savo liūną be jokios sąžinės graužaties įtraukia visiškai nekaltus žmones. Ir dar drysta sakyti kaip myli Ignalinos gyventojus!!!!!!!
  GĖDA Valstiečiams ir ponui Ragaišiui!!!!!!!

 4. Oho Jūsų purvinas šiukšlialaikraštis net žmonių komentarus atrenka prieš afišuojant!!!!!Jeigu būčiau papylusi purvo ant Rasiko,tai būtumėt publikavę,o kai ant Ragaišio tai įrašas nepublikuojamas…..
  Tai ištrinkit tada grafą komentarų!!!!
  Gėda Baltaki!!!!!

  • Ne, neatrenkame, tačiau kartais komentarai patenka į šiukšlių dėžę. Kadangi svetainėje išjungti Capcha patikrinimai, daug SPAM’e pasitaikančių žodžių yra įtraukta į filtravimo sąrašą. Tikriausiai Jūsų komentaruose buvo koks nors žodis ar žodžiai, kurių dalis sutapo su blokuojamais raidžių deriniais. Kas savaitę patikriname šiukšliadėžę, ir tikrus komentarus visada atstatome.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here