Skip to content

Mero rinkimų dvikovą laimėjo Laimutis RAGAIŠIS

MI informacija

Šie savivaldos ir mero rinkimai buvo išskirtiniai. Dar niekada rajone jie nebuvo tokie aršūs ir įtempti ir blogąja, ir gerąja prasme. Blogąja – daug nesąžiningos, purvinos, neleistinos, galimai net nusikalstamos veiklos iš vieno kandidato ir jo partijos pusės, gerąja – intriga, kas taps meru, neatslūgo beveik iki pusės trečios nakties. Adrenalinas liejosi per kraštus. Prieš galutinį rinkimų komisijos verdiktą L. Ragaišis turėjo 167 balsų persvarą, o galutinio rezultato vis nebuvo. Pauzė užsitęsė daugiau nei valandą po to, kai jau sakyta, kad rezultatas tuoj tuoj bus. Žinant, kaip balsuojama didžiojoje Ignalinos miesto rinkimų apylinkėje, nerimas su kiekviena laukimo minute augo, stiprėjo, o tos minutės virto valandom. Ir pagaliau žinia, kad šioje rinkimų apylinkėje galutinis rezultatas 982:927 J. Rasiko naudai, tačiau turėtos balsų persvaros jis neištirpdė. L. Ragaišis laimėjo 102 balsų persvara. 

Tiesa, pralaimėjęs J. Rasikas griebiasi šiaudo – parašė skundą rajono rinkimų komisijai, kad reikia balsus perskaičiuoti. Motyvas – rinkimų komisijų nariai buvo pervargę, todėl esą galėjo padaryti klaidų skaičiuojant balsus. Daugiau nei juokinga. Perskaičiavimui turi būti rimtas motyvas, tarkime, įrodyti pažeidimai, o tokių nebuvo. Rinkimų komisija skundą svarstys antradienį.

Sveikiname naująjį rajono merą, kuris, kaip ir naujoji rajono taryba, pradės dirbti jau po šv. Velykų.

MI nuotr.

8 komantarai (-ų)

 1. O siaube! Juk dabar ‘įstaigos vadovas’ turės koreguoti mūsų laikraštį! – ‘Vienintelis nuo rajono valdžios priklausomas laikraštis.’

 2. Laimėti rinkimus nėra lengva, pralaimėti garbingai dar sunkiau…Apgailėtina, kai per 4 kadencijos metus buvęs meras tesugebėjo prisiklijavęs barzdą pasireklamuoti prie prasmirdusio miesto tualeto, papuošti l. gražią Kalėdinę eglutę( iš mūsų mokėtojų pinigėlių), pasakyti mintinai , iš anksto išmoktą sveikinimo kalbą švenčių proga, dėl darbuotojų nekompetencijos neįsisavinti šimtatūkstantinių lėšų rajono plėtrai, nedalyvauti debatuose ir paaiškinti rinkėjams ko imsis, kad iš labiausiai atsilikusių rajonų duobės kažkaip išsikabaroti…Jis sugebėjo tik pasipiktinti, kad nelaimėjo pirmam ture…
  O naujam merui linkiu prisiminti kokias klaidas padarėt per savo viešpatavimo dešimtmečius, žengti koja kojon su laikmečiu, draugauti su jaunimu ir skatinti jų iniacetyvas , nes, priešingu atveju, šansų kurti Ignalinos ateitį daugiau nebeturėsit…

  • Nereikėtų taip nuvertinti tualeto, jis pasitkdavo atvykstančius į miestą ir buvo tikra tragedija, kurios per du dešimtmečius valdžia kažkodėl nematė. Miesto viešosios erdvės akivaizdžiai atsigavo, informacinės lentos, gėlynai, sakuros, Tic – iukas, sala, to pačio baseino atnaujinimas ir kt. Akivaizdu, kad esamam merui su komunikacija truputį buksavo ir nepavyko parodyti nuveiktų darbų. Pastangų kovoti antrame ture taip pat nesimatė. Dar prie nuveiktų darbu, ar kas nors pastebėjo sutvarkytą teritoriją Turistų gatvėje einant link miesto paplūdimio? Buvusi valdžia viduyje miesto sugebėjo įveisti Sosnovskio barščių plantaciją. Ir tik pagalvokit, tiesiai prieš kovotojo prieš neteisybę tarybos nario langus.

 3. Išrinktam merui norėtūsi palinkėti visokeriopos sėkmės, nepersiimt kai kurių partiečių populizmu, neapleisti kai kuriose srityse ankstesnės valdžios užduoto gero tono, viskas miesto ir rajono labui.

 4. Linkiu naujajam merui tapti realiu lyderiu rajone,nes geras žmogus,tai dar ne profesija. Tikiuosi,kad jis taps vienijančia figūra politinėje sferoje,sugebės įveikti radikalus savo partijoje ir įtikinti savo lyderyste opozicines partijas. Mūsų kraštas yra per mažas ir per silpnas rietenoms,patyčioms ir neveiksnumui. O jei nepavyks,keturi metai prabėga žaibo greičiu…Už Ignaliną.

 5. O tai apie ką gerb. Baltakis dabar rašys? Negi apie savo partietį? O kas liečia naują merą, tai labai tikiuosi, kad negrįžome atgal į 90’tuosius. Sėkmės.

 6. Justui mero batai pasirodė akivaizdžiai per dideli…Duokdie, kad p.Ragaišiui geriau sektųsi.

 7. Valio, garbe kolchoznykui! Visos rajono karves svencia!


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje