Skip to content

Pristatyta ketvirtokės Jorilės knygutė

Jūratė ŠALKAUSKIENĖ (Pradinių klasių vyr. mokytoja)

Saulėtą kovo 17 d. Vidiškių gimnazijos pradinukai ir bendruomenės nariai susirinko į Jorilės Stravinskaitės knygos „Mano herobrainas“ pristatymą. 

Mokyklinės Kaziuko mugės metu susirinkusiųjų dėmesį patraukė Jorilės sukurtos knygutės, kuriomis ji prekiavo. Ši jautri, labai savimi nepasitikinti, labai bijanti suklysti 4 klasės mergaitė dažnai klasės draugus ir mokytoją stebina savo žiniomis, mokslo pasiekimais. Ji skaito daug knygų, kurios ir paskatino ją pačią rašyti. Jorilė sukūrė knygą apie praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą. Apie tai, kas svarbu kiekvienam – dideliam ir mažam. Apie pagarbų elgesį.

Savo knygutę pristatė pati autorė. Mergaitė pasakojo, kad mėgsta fantazuoti ir kurti labai gražius pasakojimus, o vienos kelionės metu nauja idėja trumpai istorijai tarsi iš dangaus nukrito. Jorilė pristatė istoriją apie Mėtos ir Kristinos draugystę.

Pirmuoju Jorilės knygutės skaitytoju ir redaktoriumi buvo jos mama, Asta Morkienė. Ji pasakojo, kad džiaugiasi savo dukros sėkme, ją palaiko, tikisi, kad neišseks dukros kūrybinės mintys, nes jau šuo metu Jorilė rašo naują knygą, o suplanavusi ir trečią. Senelis Romas Savičiūnas taip pat labai didžiuojasi savo vaikaite. 

Perskaičius knygutę, vaikams kilo daugybė klausimų, į kuriuos autorė nuoširdžiai atsakinėjo. 

Jaunąją rašytoją sveikino ir gražių žodžių bei dovanų skyrė gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė, klasės draugai, mokytoja. 

Sveikiname Jorilę su šaunia pradžia ir linkime jai kuo daugiau kūrybinių minčių ir idėjų. Lauksime naujų jos knygučių! 

Vidiškių gimnazijos nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje