Skip to content

Kokie turėklai turėtų būti naudojami lauke?

MI informacija

Lauko turėklai reikalingas ir populiarus namo elementas. Lauko turėklai yra įvairių rūšių. Pavyzdžiui, stiklo turėklai, plieno turėklai, medžio turėklai ir kt. Tačiau, kokius pasirinkti priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

Plienas

Plienas yra puikus pasirinkimas visų rūšių lauko turėklams. Architektūrinis plienas pasižymi dideliu stiprumu, kuris garantuoja patikimą veikimą, ir yra medžiaga, tinkanti įvairiems estetiniams požiūriams. Be to, dėl plieno ilgaamžiškumo jis yra itin ekonomiškas pasirinkimas.

Tačiau, labai svarbu pasirinkti tokį plieną, kuris atitiktų jūsų planuojamos vietos poreikius ir atitiktų jūsų lūkesčius bei atitiktų jūsų projekto biudžetą. Nors plieno yra įvairių formatų, iš esmės yra trys pagrindiniai tipai – anglinis plienas, 304 klasės nerūdijantis plienas ir 316 klasės nerūdijantis plienas – kiekvienas turi skirtingas savybes. 

Anglinio plieno

Anglies plienas neabejotinai yra pats prieinamiausias pasirinkimas ir tikrai pakankamai tvirtas, kad jį būtų galima naudoti lauko turėklams. Gamybos procese anglies komponentas sudaro iki 2%, todėl anglinis plienas suteikia jam būdingą stiprumą ir kietumą. Nepaisant to, kad anglinis plienas yra palyginti nebrangus produktas, ypač atvirose lauko vietose, jis turi tam tikrų reikšmingų trūkumų. Anglies plienas pasižymi silpnu atsparumu korozijai. Štai kodėl dažniausiai rekomenduojama dažyti lauko anglinio plieno turėklus, pageidautina naudojant kažką panašaus į miltelinę dangą. Be apsauginio sluoksnio, šis plienas reikalauja kruopštaus stebėjimo ir reguliarios priežiūros, nes net menkiausi pažeidimai ir (arba) susidėvėjimas, atidengiantis pliko plieno paviršių, greitai tampa korozijos vieta. Ir jei tokia žala bet kurį laiką negydoma, tai padidina tikimybę, kad remonto išlaidos padidės ir netgi gali būti visiškai iš naujo padengtos labai randuotos dalys.

Stiklas

Stikliniai turėklai suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir pranoksta bet kurią kitą šiandien naudojamą denio turėklų sistemą. Daugeliui žmonių stikliniai denio turėklai laikomi „auksiniu standartu“, kai kalbama apie vizualinį patrauklumą.

Netrukdomi vaizdai

Jei turite verandą ar vidinį kiemą, iš kurio atsiveria gražus vaizdas, stiklų montavimas yra puikus būdas užtikrinti, kad šis vaizdas būtų išsaugotas ir netrukdomas. Pasirinkę šią parinktį, turėsite puikų apžvalgos tašką ir norėsite leisti laiką mėgaudamiesi.

Dizaino universalumas

Kai montavimas bus baigtas, naudojamas stiklas atrodys tvarkingas ir išbaigtas. Tai viena iš vienintelių turėklų sistemų, apimančių kelis dizaino elementus. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here