Skip to content

Kodėl reikia valgyti kartu su šeima?

MI informacija

Visi žinome, kad šeimos turėtų valgyti kartu, bet kartais sunku rasti laiko. Atrodo, kad trukdo darbas, mokykla, sporto praktika ir kiti įsipareigojimai. Tačiau tyrimai rodo, kad kartu namuose pietaujančios šeimos yra laimingesnės ir sveikesnės. Nesvarbu, ar jūsų šeima valgo kiekvieną vakarą, ar tik kartą per savaitę, ryte prieš mokyklą, ar vėlai vakare tik desertui, svarbu pasinaudoti bet kokia galimybe pamaitinti kiekvieno prie stalo sėdinčiojo protą, sielą ir skrandį. 

Pasirinkite patiekalą, kuris patinka visiems

Jūs turite daugiau šansų, nei įsivaizduojate, užmegzti ryšį su savo šeima prie stalo. Darbo savaitės metu dauguma šeimų turi dvi galimybes per dieną papietauti kartu (pusryčiai ir vakarienė) ir tris galimybes (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) savaitgaliais. Tai suteikia mums iš viso 16 tradicinių maitinimo galimybių per savaitę, kad galėtume susisiekti su savo šeimomis. Anne Fishel, Harvardo medicinos mokyklos psichologijos docentė ir šeimos vakarienės projekto vykdomoji direktorė, sako, kad tikslas turėtų būti ne pasiekti kokį nors stebuklingą šeimos patiekalų skaičių, o rasti kuo daugiau galimybių kartu pavalgyti ir išnaudoti kuo daugiau laiko bendraujant. Jei norite nustebinti šeimą, tačiau nemokate gaminti, šaldyti pusfabrikačiai, kurie kvepia šviežumu tikrai padės sukurti ryšį. Šaldytus produktus įsigykite rojausobuoliai.lt

Kodėl reikia ruošti maistą šeimai?

Šeimos tyrinėtojai pabrėžia, kad šeimos patiekalams nėra stebuklingo skaičiaus. Tačiau jie pastebi, kad nauda didėja su kiekvienu valgymu, todėl kuo daugiau kartų susibursite kaip šeima, tuo geriau. Kiekvieną kartą, kai tėvai susėda su savo vaikais, atsiranda dar viena galimybė užmegzti ryšį, o stiprūs šeimyniniai ryšiai padeda išlaikyti paauglius sveikesnius ir saugesnius daugelyje sričių. Atminkite, kad šeimos stalas yra ne tik vakarienė – turite 16 progų per savaitę pabendrauti prie tradicinio valgio ir visada galite susirinkti prie stalo tiesiog užkąsti ar deserto yra daug labai skanių šaldytų pyragų, kurie padės sukurti jaukią atmosferą namuose ar laukiant svečių. Taigi, maistas suartina, dėl to rinkitės tinkamus sprendimus.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje