Skip to content

Pasaulinio lygio apatinio trikotažo gamintojo JOLIDON sėkmės istorija

MI informacija

Jolidon prekių ženklo sėkmės istorija

Pasaulinių aplodismentų nusipelnęs prekių ženklas Jolidon gimė ir užaugo 1993 m. Rumunijoje. Čia, Kluže-Napokoje, pačioje Transilvanijos širdyje, Jolidon įkūrėjas – Gabriel Kerlig – kartu su keliais bendraminčiais pradėjo kurti savo sėkmės istoriją. Viskas prasidėjo nuo 3 siuvimo mašinų ir didelio tikslo – Rumunijos moterims ir merginoms duoti tai, ko nebuvo, o jų širdys taip troško – dailų apatinį trikotažą ir maudymosi kostiumėlius. Prireikė vos 20 metų ir Jolidon tapo milžiniška, pasaulinio lygio gamykla, kurioje dirba daugiau nei 2000 puikiai savo amatą išmanančių dizaino, technologijų ir gamybos specialistų. Šiandien Jolidon prekių ženklo apatiniai ir maudymosi kostiumėliai vieni populiariausių ir mylimiausių tarp moterų daugiau nei 80-yje šalių visame pasaulyje, nuo Milano iki Niujorko, nuo Dubajaus iki Honkongo.

Oficiali atstovybė Lietuvoje

Jau daugiau nei 15 metų UAB „Melanta“, valdanti parduotuvių tinklą pavadinimu PatiPati, yra vienintelis oficialus tarptautinio prekių ženklo JOLIDON atstovas Lietuvoje. Parduotuvėse rasite dvi populiariausias šio gamintojo produkcijos kolekcijas: Jolidon ir Prelude. 

JOLIDON kolekcija –  europietiškos mados ir kultūros atspindys

Apatinio trikotažo ir maudymosi kostiumėlių Jolidon kolekcijos šūkis „European Fashion Lingerie“. Šie trys žodžiai atskleidžia pagrindinį šios produktų linijos bruožą – 100 % atitikimą aukščiausios Europos mados, kultūros ir, žinoma, kokybės standartams, kada kruopščiai parenkamas tiek dizainas, tiek audiniai ir aksesuarai, tiek preciziškai vykdomas ir pats gamybos procesas.

Nemirštanti klasika

Jolidon kolekcija skirta kasdieniu gyvenimo ritmu gyvenančioms moterims ir merginoms, todėl apatinis trikotažas ir maudymosi kostiumėliai yra klasikinio modelio, itin patogūs, pagaminti iš minkštų bei rafinuotų audinių, tačiau ne ką mažiau elegantiški ir subtilūs.

Erotinis atspalvis

Norite peržengti klasikinės elegancijos ribas? Prigimtiniam moteriškumui pabrėžti pasirinkite erotinį atspalvį turinčius apatinius: gundantys juodos, raudonos ar smaragdinės spalvos gėlių motyvų nėriniai, seksualusis tiulis, gilios iškirptės ir, kas be ko, daugiau nuogo kūno.

Akimis nematoma

O gal atvirkščiai – ieškote akimis nematomo trikotažo? Rekomenduojame pasirinkti Jolidon Glossy Chic plono ir švelnaus audinio, dailiai priglundančias prie kūno kelnaites, kurių linija po drabužiai yra nematoma. Prie jų derinkite to paties audinio ir stiliaus krūtinę pakeliančias liemenėles. PatiPati parduotuvėse rasite dvi šio modelio spalvas: kūno ir smaragdinę. 

Mylinčioms visokią save

Be abejo, Jolidon prekių ženklo gaminiai kuriami taip, kad jais džiaugtųsi ir mėgautųsi ne tik idealią figūrą turinčios, bet ir savo apvalumais ir linijomis besididžiuojančios moterys. Naujausiame asortimente visada rasite platesnius klubus ir didesnę krūtinę turinčioms moterims skirtus apatinius bei vientisus ir atskirus maudymosi kostiumėlius.

PRELUDE kolekcija –  prabangus gundymo ir nekaltumo derinys

Prabangūs Prelude kolekcijos maudymosi kostiumėliai ir apatinis trikotažas skirti šiuolaikinėms, drąsioms ir stilingoms, didmiesčio gyvenimą įsimylėjusioms moterims. Ši kolekcija išsiskiria rafinuotu aistros ir romantikos deriniu. Gamyboje naudojami tik aukščiausios klasės audiniai ir švelnūs bei tamprūs nėriniai, apatinius puošia Swarovski kristalai – visas medžiagas ir aksesuarus tiekia žinomi ir visame pasaulyje vertinami tiekėjai iš Prancūzijos, Italijos ir Austrijos.

Susipažinti su naujausia prekių ženklo Jolidon kolekcija galite apsilankę PatiPati internetinėje svetainėje ar parduotuvėse Vilniuje bei Kaune. Čia rasite ir kitų, prancūzų bei italų, prekių ženklų maudymosi kostiumėlius, prie jų derančius aksesuarus: sukneles, tunikas, chalatėlius bei skaras, taip pat apatinį trikotažą, naktinukus ir namų rūbus.Apsilankykite https://www.patipati.lt/

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here