Skip to content

Berėmių valytuvų privalumai

MI informacija

Valytuvų šluostės yra viena iš dažniausiai nepastebimų automobilių dalių. Nepaisant to, kad valytuvų šluostės yra gana prieinamos, daugelis automobilių savininkų nepaiso valytuvų keitimo tinkamais intervalais.

Įprastos valytuvų šluostės ir berėmiai valytuvai

Kadangi valytuvo šluostės šluostymo dalis yra pagaminta iš gumos, per tam tikrą laiką ji gali sukietėti. Šis kietėjimo procesas paspartėja, jei valytuvų šluostės yra veikiamos saulėje ilgą laiką. Įprastos valytuvų šluostės ar berėmio valytuvų šluostės? Taigi, valytuvų šluoteles būtina keisti, kai jos pasensta ir kietėja. Tačiau paprastai rekomenduojama valytuvų šluoteles keisti kartą per 12 mėnesių. Tačiau tai įvairiose vietose skiriasi ir priklauso nuo tokių veiksnių kaip saulės poveikis, vandens pH vertė, vandens kietumas, nešvarumų ir smėlio susikaupimas ant priekinio stiklo ir daug daugiau. Taigi, jei esate asmuo, kuris planuoja keisti savo automobilio valytuvus, tikriausiai turėsite galimybę naudoti įprastus valytuvus arba modernesnius berėmius valytuvus. 

Berėmės valytuvų šluostės teoriškai yra geresnės nei įrėmintos / įprastos valytuvų šluostės. Taip yra todėl, kad slėgis berėmiuose valytuvų šlifuose yra tolygiau paskirstytas ant stiklo paviršiaus. Dėl tolygaus slėgio pasiskirstymo tam tikru mastu sumažėja priekinio stiklo įbrėžimų tikimybė. Tai ypač pasakytina apie ilgalaikį naudojimą. Per stiprų lietų įprastos / įrėmintos valytuvų šluostės kartais gali palikti plonus vandens sluoksnius ant priekinio stiklo dėl šio netolygaus slėgio ir per didelės lietaus jėgos, veikiančios valytuvą. Tokios problemos berėmiuose valytuvuose beveik nėra, nes slėgis priekiniame stikle pasiskirsto tolygiai, o vanduo nuo priekinio stiklo nuvalomas labai švariai. Be to, dėl aerodinamiškesnės konstrukcijos šios berėmės valytuvų šluostės yra daug geresnės per stiprų lietų. Be to, įprastose / įrėmintose valytuvų šluostėse naudojamos kelios judančios dalys, kad būtų galima prisitaikyti prie įvairaus priekinio stiklo kreivumo laipsnio. Tai padidina gedimo tikimybę smarkių liūčių metu. Kita vertus, berėmės valytuvų šluostės yra vientisos ir neturi judančių jungčių. Dėl šios konstrukcijos kokybės berėmių valytuvų šluostės tarnauja daug ilgiau ir sumažėja gedimo tikimybė stipriai lyjant. Tačiau berėmių valytuvų šluostės turi vieną trūkumą, palyginti su įprastomis / įrėmintomis valytuvų šluotelėmis. Taip yra todėl, kad berėmės valytuvų šluostės yra šiek tiek brangesnės nei įprastos / įrėmintos valytuvų šluostės, nes naudojamos pažangesnės medžiagos, kurių gamyba yra šiek tiek brangesnė. Be to, berėmės valytuvų šluostės taip pat atrodo daug estetiškiau ant automobilių. Tai ypač aktualu, jei nardote kokia nors sportine transporto priemone.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje