Skip to content

Dyzelinio variklio kuro filtro keitimas

MI informacija

Ką daro kuro filtrai

Dyzelinio variklio kuro filtras iš degalų ištraukia nešvarumus, šiukšles ir kitus teršalus ir priemaišas, kol jie pasiekia purkštukus, kad padėtų varikliui. Taip užtikrinama, kad degalai būtų švarūs prieš jiems keliaujant per degalų sistemą. Dauguma dyzelinių transporto priemonių gali turėti du dyzelinio kuro filtrus: „pirminį“ ir „antrinį“ filtrą, tačiau tai gali skirtis įvairiose transporto priemonėse. Filtrų paskirtis yra: Pirminis filtras: paprastai jis yra tarp transporto priemonės degalų bako ir variklio. Taip degalai yra išvalomi, kol jie pasiekia kuro tiekimo siurblį. Antrinis filtras: jis paprastai yra šalia variklio ir leidžia degalams atlikti tvirtesnį ir galutinį valymą, kol jis pasiekia degalų purkštukus.

Kuro filtrų keitimo svarba

Labai svarbu pakeisti dyzelinio kuro filtrą, nes užsikimšę ar pažeisti filtrai gali be reikalo apkrauti transporto priemonę ir sumažinti degalų efektyvumą. Prastai veikiantys dyzelino filtrai taip pat gali sugadinti transporto priemonės variklį ir degalų purkštukus, nes į šias dalis nepasiekia švarių degalų. Paprastai, siekiant kuo geresnės dyzelinio kuro filtro priežiūros, filtrai turi būti keičiami kas 10 000–25 000 kilometrų, tačiau tai gali labai priklausyti nuo: kaip dažnai naudojama transporto priemonė; kokio tipo transporto priemonėje yra dyzelino filtras; ir kaip keleivis vairuoja transporto priemonę. Dažna variklio užvedimo problemų priežastis gali būti užsikimšęs kuro filtras. Švarus kuras negali praeiti pro filtrą. Taigi, degalai užsikimšę dėl didelio teršalų kiekio, kurie priešingu atveju būtų laisvai prasiskverbę per naują arba švarų dyzelino filtrą. Per trumpą laiką kuro filtro keitimas paprastai yra greitas ir lengvas procesas, o ilgainiui gali sutaupyti daug laiko, streso ir pinigų, jei užsikimšęs kuro filtras dar labiau sugadins jūsų automobilį.

Jei jūsų automobiliui sunku įsibėgėti, tai gali būti ženklas, kad jūsų degalų filtras užsikimšęs. Užblokuotas kuro filtras reiškia, kad degalų sistema negali įpurkšti pakankamai degalų į variklį, kad transporto priemonė galėtų efektyviai važiuoti. Be to, jei greitėjant jūsų transporto priemonė patiria stiprius „drebėjimus“, tai gali būti dėl užsikimšusio kuro filtro.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here