Skip to content

Lengvi sulankstomi dviračiai

MI informacija

Važinėjimas dviračiu yra didžiulis malonumas, o tuo pačiu turi didelį poveikį fizinei ir psichinei sveikatai. Dėl šios priežasties daugelis žmonių nusprendžia įsigyti dviratį.  Ar kada nors girdėjote apie sulankstomą dviratį? Kaip rodo pavadinimas, tai dviratis, kurį galima lengvai sulankstyti, todėl jis kompaktiškas tampa per kelias sekundes. Šis gaminys įgauna vis daugiau vietos dideliuose miestų centruose, nes palengvina mobilumą, be to, tai skatina aplinkos tvarumą.

Sulankstomi dviračiai ir jų pranašumai

Pirmoji priežastis, kodėl žmonės renkasi sulankstomą dviratį, neabejotinai yra jo kompaktiškumas. Miestui ir mažoms erdvėms pritaikytas dviratis pasirodo labai praktiškas, jei problema – vietos trūkumas. Sulankstomas per kelias sekundes, jis gali būti laikomas net viduje tiems, kurie neturi garažo. Sumažintas tūris leidžia pastatyti spintoje, balkone ar sandėliuke…

Jis turi antrą svarbų pranašumą: sulankstomas dviratis yra labai lengvas ir patogus. Dauguma modelių turi aliuminio rėmą, kad sumažintų svorį ir būtų tvirtas. Net ir po dienos darbų be vargo galėsite neštis iki buto arba pasiimti į autobusą. Sulankstomas dviratis yra puikus transporto priedas žmonėms, kurie nori reguliariai važinėti dviračiu. Jei gyvenate toli nuo darbo, dalį kelio galite nukeliauti automobiliu arba viešuoju transportu, o po to važiuoti dviračiu.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Rinkoje yra keletas sulankstomų dviračių tipų, kurių kiekvienas turi savo ypatybes ir privalumus. Kai kurie yra skirti naudoti miestuose, o kiti labiau tinka naudoti bekelės takuose. Kai kurie turi plieninius rėmus, o kiti yra pagaminti iš aliuminio ar kitų lengvų, tvirtų medžiagų.

Nepriklausomai nuo pasirinkto sulankstomo dviračio tipo, svarbu atsižvelgti į kai kuriuos svarbius veiksnius, tokius kaip rato dydis, rėmo aukštis ir ratų bazė. Taip pat svarbu atsižvelgti į dviračio svorį ir patogumą sulankstyti, nes šie veiksniai turi įtakos transportavimo ir laikymo patogumui.

Sulankstomi dviračiai  ar tik suaugusiems?

Atsižvelgdami į asmeninius poreikius ir pageidavimus, galite rinktis skirtingus modelius: sulankstomus miesto dviračius, kalnų dviračius ir net plento dviračius. Dauguma modelių iš tikrųjų yra skirti suaugusiems vartotojams. Tačiau galima rasti ir sulankstomų dviračių vaikams.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here