Skip to content

Šiltai pasveikinti mūsų medikai

Mūsų kūnai – tai Dievo šventovė.
Mūsų kūnai – tai sielos namai,
Kuriuos šito pasaulio kelionėj
Saugo medikai – žemės balti angelai…

Sakoma, kad laimė – kaip sveikata: jeigu jos nepastebi, vadinasi, ji yra. Apie medikus galima pasakyti panašiai: kol jų nematai, tol, matyt, ir su sveikata tau viskas gerai. Mediko diena – tai proga pastebėti kiekvieną žmonių sveikata besirūpinantį mediką, specialistą, pagerbti, padėkoti, geru žodžiu palydėti už tą taurų darbą. Balandžio 27-ąją Ignalinos rajono medikai Medicinos darbuotojų dieną pakviesti paminėti Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje.

Ignalinos rajono ligoninės, poliklinikos, Ignalinos sveikatos centro medikus, Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro specialistus bei privačiuose kabinetuose dirbančius gydytojus, į renginį atėjusius jau nedirbančius medikus sveikino savivaldybės meras Laimutis Ragaišis. Jis džiaugėsi matydamas seniai pažįstamus ir tokius mielus veidus. ,,Šią šventinę dieną kviečiu prisiminti tą momentą, kai priėmėte sąmoningą sprendimą savo gyvenimą pašvęsti žmonių sveikatos saugojimui. Tik jūs žinote, iš kur ir kaip atėjo tas pašaukimo jausmas. Turbūt panašiai jis ateina ir mokytojui, kunigui, nes kažin, ar gali kitaip tokį kelią širdimi pasirinkti. Gal todėl šiandien taip trūksta būtent šių sričių darbuotojų…“, – kalbėjo meras, medikams linkėjęs sveikatos, tvirtybės, palaikymo ir visada savo darbe, bendraujant su pacientais, prisiminti labai svarbų ir nieko nekainuojantį vaistą – gerą žodį, kuris suteikia vilties, padrąsinimo ir taip pat gydo.

Buvo apdovanoti Ignalinos rajono ligoninės, Ignalinos rajono poliklinikos ir uždarosios akcinės bendrovės Ignalinos sveikatos centro nusipelnę gydytojai, slaugytojai, padėkota Greitosios medicinos padalinio specialistams, pasveikinti medicinos įstaigų vadovai Daiva Vinogradova, Arvydas Ramelis ir Rimantė Gaidelienė. ,,Darykite savo darbą taip, kaip jūs norėtumėte, kad jums tą paslaugą suteiktų. Būkit sveiki, laimingi, besišypsantys…“,– kolegas sveikino Ignalinos sveikatos centro vadovė R. Gaidelienė. Su gražiausiais padėkos žodžiais ji padėkas ir gėles įteikė gydytojoms Vytautei Panavienei, Valentinai Ščiuko, slaugytojoms Daivai Jasiulionienei ir Loretai Raginienei. Poliklinikos vadovas A. Ramelis dėkojo gydytojai odontologei Renei Onai Ivanovienei, gydytojai chirurgei Redai Žvirblytei ir socialinei darbuotojai Kristinai Šuminienei. Džiaugtasi, kad po ilgo laiko, po visų suvaržymų galima šventiškai susirinkti drauge, pabendrauti, vieni kitais pasidžiaugti.

Muzikinius sveikinimus medikams dovanojo Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos atlikėjai. Skambėjo jaunųjų smuikininkų, gitaristų, pučiamųjų instrumentų muzikantų ir jų mokytojų atliekami kūriniai. Koncerto pabaigoje nuostabią A. Raudonikio dainą ,,Švelnumas“ dovanojo muzikos mokyklos direktorė Birutė Paukštienė. Ji taip pat turėjo ką gražaus ir šviesaus pasakyti gerbiamiems medikams. Meras, padėkojęs muzikos mokyklai už puikų koncertą, visus pakvietė pabendrauti prie arbatos.

Medicinos darbuotojų dienos proga meras L. Ragaišis apdovanojo: 

Astą Batūrienę, viešosios įstaigos Ignalinos rajono poliklinikos slaugytoją ir koordinatorę, už pasiaukojimą, nuoširdumą, žinias ir energiją steigiant Slaugos padalinį;

Ireną Dranenkienę, uždarosios akcinės bendrovės Ignalinos sveikatos centro šeimos gydytoją, už ilgametį profesionalų darbą, sąžiningumą, profesionalumą, nuoširdų bendravimą su pacientais;

Viešosios įstaigos Ignalinos rajono poliklinikos Greitosios medicinos pagalbos padalinį – už ilgametį, pasiaukojamą darbą, skubios pagalbos teikimą, žmonių gyvybių gelbėjimą.

Daivą Jurgelėnienę, viešosios įstaigos Ignalinos rajono ligoninės Slaugos ir palaikomojo skyriaus vyriausiąją bendrosios praktikos slaugytoją, už ilgametį darbą, atsakingumą ir rūpestingumą;

Džiugintą Kajėnaitę, viešosios įstaigos Ignalinos rajono poliklinikos šeimos gydytoją, už ilgametį profesionalų darbą , atsakomybę, ištikimybę, puikius rezultatus.

Daivą Koverovienę, viešosios įstaigos Ignalinos rajono ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėją, gydytoją kardiologę, už ilgametį profesionalų darbą, rūpestingumą, atsakingumą, dėmesingumą pacientams;

Frosę Kolesnikovą, uždarosios akcinės bendrovės Ignalinos sveikatos centro bendrosios praktikos slaugytoją, už ilgametį darbą, rūpestingumą, profesionalų ir pagarbų bendravimą su pacientais.

Autorės nuotr.

1 komentaras

  1. Man teko patirti bendravimą su medikais. Dabar noriu pagirti ir padėkoti daugeliui darbuotojų kurie savo pareigas atliko tinkamai ir labai gražiai su didele empatija ir nuoširdumu bendravo su ligoniu ir tuo mažino jo kančią. Dievas telaimina visus kurie prisidėjo gražiu elgesiu , kilniu darbu, pagarba ar savo išmintimi. Man teko stebėti ir gėrėtis gerumo, kilnumo, kantrumo, aukšto profesionalumo, didelio taktiškumo, nuoširdžios užuojautos bei dėkingumo apraiškomis.
    Deja ,bet buvo veiksmai ar neveikimas kurie didino kančią, neužtikrintas ligonio saugumas kai yra didelė griuvimo rizika, atsitikus traumai niekas nepriėjo visą naktį ,neįpila vandens į stiklinę. Didelė nesėkmė ir labai skaudžios pasekmės ligonį ištiko kai teko susidurti su arogantiškai nusiteikusiais gydytojais. Kančios akivaizdoje buvau liudininkė, o dabar negaliu tylėti. Tebūnie atlyginta kiekvienam pagal nuopelnus.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje