Skip to content

Atsisveikinom iki rugsėjo

MI informacija

Praėjusį antradienį „Žuvėdroje“ baigėsi „Auksinio proto“ žiemos-pavasario sezono kovos. Įtemptą sezoną vėl laimėjo „Prietelių“ komanda, surinkusi 1145 taškus. Ji laimėjo daugiau nei pusę vakaro žaidimų. Antri likę Švenčionėlių „Vėžiukai“ nuo nugalėtojų atsiliko 44 tšk., trečią-ketvirtą vietą su 1009 tšk. užėmė „Rumpeliai“ ir Vidiškių „Apuokai“. „Rumpeliai“ trečioje lentelės vietoje, nes paskutiniame žaidime pelnė daugiau taškų, nei „Apuokai“.

Sezono metu netrūko techninių kliūčių, nes dažnai strigo tai vedančiosios mikrofonas, tai cypė garsiakalbiai. Iki kito sezono reikėtų šiuos nesklandumus pašalinti.

Sumažėjo ir komandų. Prieš kelerius metus jų buvo dar vienuolika. Nemanau, kad Ignalinoje ar rajone trūksta eruditų, tiesiog vieni nedrįsta, kitų niekas neparagina. Tad, galvočiai, apsispręskite per vasarą, burkitės į komandas ar papildykite jau esančias ir žaiskite. Tie, kas dalyvauja, žino, kaip laukiami antradieniai, kai vyksta žaidimai. O kiek emocijų, azarto, adrenalino ištaškoma per žaidimą, kai įveikiami sunkūs klausimai. Kol kas tik N. Daugėliškio bendruomenės pirmininkė Indrė užsiminė, kad gal suburs savo komandą ir dalyvaus žaidimuose. Lauksime.

Trūksta ir žaidimo rėmėjų. Anksčiau jų būdavo visas būrys, dabar kažkodėl nieko nebeliko. Štai ir šįkart prizus įsteigė tik „Žuvėdra“ ir „Mūsų Ignalina“ (ji visiems „Prietelių“, „Rumpelių“ ir „Apuokų“ komandų žaidėjams dovanojo laikraščio prenumeratą iki metų pabaigos). Šiaip visos komandos gavo Padėkos raštus, o „Tie patys“ gavo dar ir specialų Padėkos raštą už viso sezono metu eskaluotą sąmojį ir gerą nuotaiką.

O paskutinį žaidimą laimėjo „Vėžiukai“, sezono nugalėtojai „Prieteliai“ išsikvėpė ir liko tik ketvirti. Mat jiems taškai nerūpėjo, nugalėtojų laurams jų ir taip užteko.

Kitas rudens-žiemos sezonas prasidės rugsėjį. Gyvi būsim – susitiksim.

Gražios vasaros!

S. Butkūno nuotr., K. Graužlytės lentelės 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje