Skip to content

Tarptautinis fotografijos pleneras Palūšėje 

MI informacija

Rytoj, gegužės 13 d., Palūšėje, Aukštaitijos nacionalinio parko „Gamtos namuose“, prasideda tarptautinis fotografijos pleneras „Eterio sūkuriai“. Plenero organizatorius – „Ažvinčių Meno Centras“. Lūšių ežero pakrantėje Lietuvos ir Sakartvelo fotografai gaudys iš eterio sūkurių akimirkas į savo senas, naujas ir unikalias fotokameras. Kol mokslininkai ginčijasi ar yra eteris, ar nėra, kol skelbia jį esantį, o po to persigalvoja ir paskelbia, kad jo nėra, menininkai kuria ir iš tuštumos, tiksliau – iš eterio, kažką ištraukia ir parodo tai žmonėms. 

Tai „Ažvinčių Meno Centro“, kurį įkūrė tapytojas, keliautojas, fotografas bei rašytojas Marius Abramavičius-Neboisia, rengiamas pleneras, apjungiantis įvairiose fotografijos technikose kuriančius menininkus. Tarptautiniame fotografijos plenere „Eterio sūkuriai“ dalyvauja: 

1. Ramūnas Danisevičus, Vilnius. 

2. Mindaugas Meškauskas, šlapio kolodijaus meistras, Vilnius. 

3. Inga Dinga, Vilnius 4. Normantė Ribokaitė, Dusetos. 

5. Kakha Gogicha, specialusis plenero svečias, Tbilisis. 

6. Marius Abramavičius Neboisia, fotomenininkas ir plenero organizatorius. 

Partneriai: Daugėliškio krašto bendruomenė, Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Ignalinos biblioteka, Kazitiškio biblioteka, Aukštaitijos Nacionalinis parkas. 

Informacinis partneris: „Mūsų Ignalina“, www.mignalina.lt 

Rėmėjas: Lietuvos Kultūros taryba 

Daugiau informacijos – www.amcentras.eu

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here