Skip to content

Ignalinos vardas ne kartą skambėjo Lietuvos plaukimo čempionate 

Neseniai pastatytame Vilniaus Lazdynų baseine pirmą kartą įvyko gana didelio mąsto renginys – Lietuvos jaunių-jaunimo plaukimo čempionatas. Normatyvus dalyvauti šiose varžybose įvykdė septyni ignaliniečiai: Ditas Šidlauskas, Matas Šurna, Rokas Ervinas Česūnas, Deividas Žilėnas, Augustė Rakitinaitė, Emilija Vasiljevaitė, Kornelija Jankovičiūtė. 

Mūsų plaukikai grįžo su keturiais medaliais. Lietuvos jaunių plaukimo čempione tapo Augustė Rakitinaitė. Ji, plaukdama 200 m peteliške, pagerino Ignalinos ir savo asmeninį rekordą ir tik 0,04 sek. aplenkė varžovę iš sostinės sporto centro. Augustei teko antrą kartą plaukti šią sunkią distanciją finaliniame plaukime, kuriame ji iškovojo bronzos medalį jaunimo amžiaus grupėje. Septintą klasę Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje baiginėjanti Augustė Ignalinos ir savo asmeninius rekordus taip pat gerino plaukdama 100 m peteliške ir 200 m nugara. 

Lietuvos jaunimo plaukimo čempionato bronzos medalio laimėtoju, plaukdamas 50 m krūtine, tapo Ditas Šidlauskas. Jo rezultatas 30,08 sek. – naujas asmeninis ir Ignalinos rekordas. Septyniolikmečiui plaukikui tai pirmas čempionatų medalis per jo karjerą. 

Plaukdamas 50 m nugara sidabro medalį tarp jaunių laimėjo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro plaukikas Matas Šurna. Jo rezultatas 27,59 sek. – taip naujas Ignalinos rekordas. 

Su vyresnėmis varžovėmis puikiai kovojo trylikametė plaukikė Kornelija Jankovičiūtė. Ji 400 m laisvuoju stiliumi plaukė B finaliniame plaukime ir pagerino Ignalinos rekordą, kuris priklausė Sarai Aškinytei. Kornelija galutinėje įskaitoje iškovojo 11 vietą tarp 37 dalyvių. Jaunosios plaukikės kitą savaitgalį dar laukia Lietuvos jaunučių čempionatas, kur ji varžysis su savo bendraamžėmis. 

Ženkliai savo asmeninį rekordą, plaukdamas 100 m nugara, pagerino Rokas Ervinas Česūnas. Vidiškių gimnazijos vienuoliktokas atplaukė pirmas B finaliniame plaukime, o bendroje įskaitoje liko devintas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje