Skip to content

Mero patarėja Indrė Gruodienė 

MI informacija

Birželio 19 d. rajono savivaldybėje darbą pradėjo mero patarėja Indrė Gruodienė. Ji dirba ne visu darbo krūviu ir yra tiesiogiai pavaldi savivaldybės merui. Mero patarėja koordinuos bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų veiklą, inicijuos įvairius bendruomenių projektus, skatins aktyvumą, taip pat ji bus atsakinga už bendradarbiavimą su kitose Lietuvos savivaldybėse bei užsienyje gyvenančiais kraštiečiais. 

Mero pavedimu patarėja nagrinės jo vardu gautus pareiškimus, pasiūlymus ir skundus, rengs atsakymų projektus, dalyvaus oficialiuose renginiuose, užsienio šalių delegacijų ir kitų svečių priėmimuose, institucijų vadovų dalykiniuose susitikimuose, taip pat savivaldybės tarybos, jos komitetų posėdžiuose, komisijų darbe, atstovaus savivaldybei kitose valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, įmonėse ir organizacijose bei užsienyje. 

Išvardintais veiklos klausimais prašome kreiptis: 

Tel. +370 652 87466 arba el. p. indre.gruodiene@ignalina.lt

2 komantarai (-ų)

  1. Dinozauras

  2. Gerb. Indrė yra apdovanota talentais. Tegul jai sekasi juos visus naudoti pagal paskirtį. Tegul sėkmė niekada jos neapleidžia. Tegul ji būna laiminga ir kartu visi Ignalinos rajono žmonių gyvenimai tepajaučia pasitenkinimą, kad galėtų ir turėtų galimybę džiaugtis teisingumu ir didžiuotis savo savo krašto gerove. Palaimos visiems ir visam kraštui !


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje