Skip to content

Masturbacija – neturėtų būti tabu. Kaip patenkinti save?

MI informacija

Nors lietuviai dar vis dažnai vadinami konservatyvia tauta, tačiau požiūris į seksą – kinta. Vis drąsiau kalbama apie tai, kad seksas yra svarbi gyvenimo dalis, kad vienos nakties nuotykiai yra ne nuodėmė, o masturbacija – puikus poilsio būdas, kuris gali padėti vienišiems žmonėms geriau pažinti savo kūną.

Daugeliui priimta galvoti, kad masturbacija yra skirta tik vyrams. Tikrai ne. Tyrimai kaip tik rodo, kad moterys lygiai taip pat dažnai tenkina save kaip ir vyrai. 

Vibratoriai

Žinoma, geriausiai masturbacijos metu pasitarnauja vibratoriai, kurie leidžia gana greitai ir paprasta pajusti malonumą, kuris baigiasi didžiuoju „O“. Vibratorius galite įsigyti čia. Pirmus kartus siūlome išbandyti su mažesniais, klasikinio dydžio, o vėliau pasinerti į malonumus, kuriuos Jums gali sukelti  „Kiškučiai“ bei „G taško“ vibratoriai.

Dušo galvutė

Dar vienas geras masturbacijos „įrankis“ yra dušas, tai yra, vandens srovė nukreipta į klitorį. Daugelis moterų teigia, kad tai vienas greičiausių orgazmo pasiekimo metodų.

Pirštai

Jeigu po ranka neturite vibratoriaus – visada pasitarnaus pirštai. Tai yra puikus savo kūno pažinimo įrankis. Džiugina, kad ne tik pažintinis, tačiau ir sukeliantis daug gerų emocijų.

Pagalvė

Galiausiai, klitoriaus stimuliacijai taip pat verta išbandyti „trynimąsi“ į pagalvę. Greitas ir paprastas malonumo pajautimo būdas, kuris tinka pradedančiosioms.

1 komentaras

  1. Puiki tema prieš savaitgalį, ar bus šis straipsnis popieriniame laikraštyje? Norėtųsi skaitytojų refleksijos. Įsivaizduoju kaip kokia Stėcka bajoruos nuo kazitiškio mislyja „kap ti tas virapatorius atrodą ir kų dą su anuo možna daryt” ar kokia Gėnia kaniūkuos na dūkštą galvoja „maš i nieką būt kap ti su tuo dušu kur ti raikia purkšt, alia nei dušą nei karštą vandins nei boilerią nėr” ar kokia Bronia mikalavi nuo daugėliškią „kap ti tuos pirštus inbraukt ti kur raikia ale i pirštai jau nebe pirmą svietą susraitį par šytų arteritritų ar kap ti anas ir galiausiai kokia nors ponia Juzefina didžiasalį suka planų chuliganų kap ti in tas paduškas instrint raikia a kakios paduškas raikia ar su žasų plunksnąm ar tep kokiąs iš norfąs tinka, mislyja Juzia tep lingvei čia nieką nibus, raiks ait pa butus ieškąt mažu ras kokių paduškų a maš kokį pijoku ras,


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here