Skip to content

,,Vantos lapas“ Ignalinoje

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Liepos 12 d. Ignalinos miesto paplūdimyje prie Gavio ežero surengtas smagus pirčių vakarėlis. Kas tik atėjo – nepasigailėjo. Lietuviškos pirties bičiulių draugija ir laida ,,Vantos lapas“ vykdo pirčių ekspediciją po Lietuvą ir viena iš jos stotelių tapo Ignalina.

Net 11 profesionalių pirtininkų visus norinčius kvietė pasilepinti šiluma, geru ir sveiku garu bei kvepiančiomis vantomis. O kur dar edukacijos, įdomūs pasakojimai ir naudingi patarimai – nuoširdžiai pateikta geroji patirtis pirties mėgėjams tikrai pravers ir savose pirtelėse. Dvi svečių ir dar 4 Ignalinos krašto turizmo paslaugų teikėjų pirtelės buvo paruoštos maloniems seansams, o po jų vaišintasi Nijolės žolelių arbata.

Pirtininkus aplankė, pasveikino ir už puikią akciją dėkojo savivaldybės vicemeras Imantas Umbražiūnas. Su bičiuliais susitiko ir mūsų krašto pirtininkė Nijolė Nagurnaitė. ,,Pirtinimasis – tai intymus ir kartu visuomeniškas dalykas, Lietuvoje ir mūsų krašte turintis gilias tradicijas. Džiaugiamės, kad tokia nuostabi draugiškų žmonių komanda atvyko į Ignaliną, kur laukiamas kiekvienas svečias…“, – sakė vicemeras. Laidos vedėjui Sauliui Tučkui jis įteikė savivaldybės dovanas, dėkojo už Ignalinos garsinimą, o su laidos prodiusere Jūrate Martinkėnaite aptarė galimybę kitais metais surengti pirčių dieną miesto ar kokios nors kitos šventės metu. Pirtininkai dėkingi ,,Trainiškis.lt“ ir ,,Pas Julių“ už bendradarbiavimą, pirtelių ir vandens kubilų atvežimą. Svečiams labai patiko Ignalina, miesto paplūdimys, jie sakė tikrai norės čia sugrįžti.

Pirties kultūrą ir sveiką gyvenseną propaguojančios ekspedicijos maršrutas: Vilnius–Druskininkai–Tauragė–Gargždai–Mažeikiai–Rokiškis–Ignalina–Vilnius. Vasarą nufilmuotos laidos bus pradėtos rodyti rudenį naujajame laidos ,,Vantos lapas“ sezone.

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here