Skip to content

Kaip sutaupyti perkant baldus biurui?

MI informacija

Kalbant apie biuro baldus, ypač jūsų versle, svarbiausia yra patogumas. Jūsų klientai pradeda vertinti jūsų įmonę nuo tada, kai įeina į jūsų biuro erdvę. O laukiamojo kėdės yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurie patraukia jų dėmesį. Pirmasis įspūdis yra gyvybiškai svarbus, todėl investuoti į geros kokybės lankytojų kėdes nėra „pinigų švaistymas“. Turėkite omenyje, svečiai pastebi aplinką ir kėdes, ant kurių jie sėdi.

Kėdės skirtos ne tik sėdėti

Kai klientai ar verslo partneriai lankosi jūsų biure, mažos smulkmenos vaidina lemiamą vaidmenį džiuginant juos. Jūsų biuro sistema turėtų rūpintis lankytojais, užtikrindama, kad jiems būtų patogu. 

Jei vadovaujate veržliai, novatoriškai įmonei, rinkitės šiuolaikiško ir pažangaus dizaino lankytojams skirtas kėdes arba vadovaujate konsultacinei įmonei, aplinka turėtų nuraminti lankytojus ir suteikti jiems užtikrintumo jausmą. Galite pradėti užtikrinti savo suinteresuotąsias šalis sukūrę malonią aplinką priėmimo zonoje.

Perplanuojant priėmimo zoną ir pasirenkant tinkamą lankytojų kėdžių stilių, reikia atsižvelgti į keletą dalykų

Išsiaiškinkite srautą ir laukimo laiką

Jūsų lankytojų srautas ir vidutinis laukimo laikas taip pat daugiausia priklauso nuo to, kokias paslaugas teikia jūsų verslas. Ir tai lemia jūsų pasirinkimą nustatant lankytojo kėdės dizainą. Jei kasdien yra didelis lankytojų srautas, jie greičiausiai daugiau laiko praleidžia laukiamajame. Galbūt norėsite tokiems lankytojams suteikti patogesnę sėdėjimo vietą, kuri palaiko jų laikyseną. Tuo tarpu lankytojams, kurie mažiau laiko praleidžia laukimo zonoje, galbūt norėsite daugiau investuoti į foną ir atmosferą, kad per trumpą laiką padarytumėte įspūdį.

Apsvarstykite prieinamumą

Prieš įsigydami lankytojų kėdes, turėtumėte atsižvelgti į laisvą erdvę, kurią turite laukimo zonoje, atsižvelgiant į lankytojų srautą. Lankytojus labai nuvilia, jei jie turi laukti stovėdami. Išsamiai suprasdami savo erdvės matmenis ir žinodami lankytojų srautus, galėsite investuoti į tinkamas kėdes, kuriose tilps visi lankytojai per dieną.

Visi jūsų biuro erdvės elementai – nuo dizaino, aksesuarų iki baldų – kartu sukuria aplinką, atspindinčią jūsų prekės ženklo vertybes. Kai kurie biurai suprojektuoti pagal prekės ženklo gaires, o kai kurie – taip, kad atspindėtų pagrindines įmonės vertybes. Ir lankytojų kėdės neturėtų būti keistos detalės, nes labai svarbu perteikti savo požiūrį į klientą suinteresuotoms šalims. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here