Skip to content

Aukštaitijos nacionaliniame parke esantis apžvalgos bokštas „matuojasi“ naują vardą

Jaunius ŠPAKAUSKAS („Bitė Lietuva“)

Naują pavadinimą pasiūlė tūkstančiai lankytojų

Beveik 1400 – tiek naujų vardų susilaukė Aukštaitijos nacionaliniame parke stūksantis apžvalgos bokštas. Prasidėjus projektui „Bokštynos“, kurio metu renkamas naujas unikalaus bokšto vardas, žmonės iš visos Lietuvos suskubo teikti pasiūlymus išskirtiniam objektui pakrikštyti. Iš visos Lietuvos žmonių pasiūlytų daugybės pavadinimų atrinkti trys vardai – apžvalgos bokštą siūloma pavadinti Bičiulių, Beribiu arba Bitės. Lietuvos žmonės paskutinį kartą kviečiami balsuoti ir naujai pakrikštyti bokštą, išrenkant jam labiausiai tinkantį pavadinimą. Balsuoti ir laimėti vertingus prizus galima čia.

„Konkursu siekėme ne tik naujai pakrikštyti Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų pamėgtą apžvalgos bokštą, bet ir paskatinti šią vasarą praleisti keliaujant po gražiausias Lietuvos teritorijas“, – priduria Gedas Kukanauskas, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos vadovas.

„Ant šio unikalaus „Bitės“ ryšio bokšto dar 2004 m. pastatyta apžvalgos aikštelė – pirmoji tokia Lietuvoje. Šis vaizdingoje Aukštaitijos nacionalinio parko vietoje stovintis apžvalgos bokštas turi dvejopą paskirtį – ne tik suteikia galimybę apžiūrėti nuostabius Aukštaitijos nacionalinio parko vaizdus, bet ir užtikrina kokybišką ryšį“, – sako Mindaugas Rauba, „Bitės“ technologijų direktorius ir konkurso komisijos pirmininkas.

M. Rauba priduria, jog Aukštaitijoje esantis apžvalgos – ryšių bokštas yra plataus „Bitės“ ryšių tinklo, veikiančio net 99 proc. Lietuvos teritorijos, dalis.

Apžvalgos bokštas, kuriam ir renkamas naujas vardas, turi daugiau kaip pusantro šimto laiptelių. Juos įveikus, pasiekiama 30 m aukštyje esanti apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria stulbinantys plačių miškų bei Pakaso, Sravinaičio ir Ūkojo ežerų vaizdai.

Konkurso komisiją sudaro Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direktorius Gedas Kukanauskas, „Bitės“ bokštus visoje Lietuvoje valdančios bendrovės „Teletower“ generalinis direktorius Marius Pilinka, „Bitės“ įvaizdžio komunikacijos vadovė Daiva Budrikė ir „Bitės“ technologijų direktorius Mindaugas Rauba. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here