Skip to content

3 patarimai, norintiems įsigyti nešiojamą kompiuterį darbui

MI informacija

Priklausomai nuo darbo pobūdžio, nešiojamasis kompiuteris yra viena iš svarbiausių darbo įrenginių šiuolaikinėje darbo aplinkoje. Tinkamai įvertinus kelis aspektus, nešiojamas kompiuteris gali ne tik pagreitinti, bet ir pagerinti darbo kokybę. Tad žemiau pateikiame naudingus patarimus, kurie leis įsigyti tinkamiausią nešiojamą kompiuterį.

1. Įvertinkite procesorių

Darbui skirti nešiojami kompiuteriai turi būti greiti ir operatyvūs, todėl svarbu įvertinti jo užduočių apdorojimo galią, t. y., procesorių. Šiandien dažniausiai naudojami šie procesoriai:

Jeigu darbo užduotys nėra sunkios ir pakanka vos kelių programų, puikiai tiks vidutinės klasės išmaniųjų kompiuterių modeliai su Intel Core i5 ir Core i3 procesoriais. Visgi, jeigu užduotys reikalauja kelių, galingų programų naudojimo vienu metu, rinkitės išmanųjį kompiuterį su Intel Core i9, Core i7 ar AMD Ryzen procesoriais.

2. Atsižvelkite į kompiuterio dydį ir svorį

Kai kurių darbų pobūdis leidžia dirbti iš namų ar net keliaujant, todėl svarbu, kad nešiojamas kompiuteris būtų lengvas ir mobilus. Aišku, reikia atsižvelgti ir į užduočių sudėtingumą, nes programoms, kurios pasižymi galingumu prireiks galingesnio kompiuterio, o šis dažnai būna sunkesnis. Vis dėlto, jeigu pakanka vos kelių programėlių, atsižvelkite į įrenginio dydį. Ieškokite tokio kompiuterio, kuris lengvai tilptų į rankinę ar kuprinę.

3. Įvertinkite baterijos veikimo laiką

Ieškant išmanaus įrenginio darbui, svarbu, kad jo baterijos veikimo laikas būtų ilgas. Tai ypač aktualu keliaujantiems ir dirbantiems vienu metu, nes gali prireikti dirbti ir tada, kai nėra prieigos prie elektros lizdo. Tad, jeigu svarbu, kad darbas būtų nepertraukiamas, ieškokite kompiuterio, kurio akumuliatorius veikia ilgiau nei 8 valandas.

Tinkamai įvertinę aukščiau pateiktus aspektus, įsigysite tinkamiausią nešiojamą kompiuterį darbo užduotims atlikti. Žinoma, verta atsižvelgti ir į kitus aspektus, pavyzdžiui, ekrano raišką, operatyviąją atmintį bei kitus asmeniškai svarbius aspektus. Aukštos kokybės, ilgai veikiantis kompiuteris prisidės prie sklandžių užduočių atlikimo, todėl neteks nerimauti dėl artėjančios užduoties pabaigos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here