Skip to content

Aukso standarto lazerinė depiliacija: kaip nesuklysti besirenkant plaukų šalinimą lazeriu

MI informacija

Aukso standartas estetinėje medicinoje – visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologija savo kategorijoje. Tai procedūra, pripažįstama dėl savo efektyvumo tiek specialistų, tiek pacientų. Plaukų šalinimas lazeriu bent jau girdėtas daugeliui. Nemažai jį planuoja išmėginti. Paieškas gali sutrumpinti rėmimasis jau esančiais įvertinimais. Aleksandrito lazeris yra pripažintas kaip aukso standartas lazerinėje depiliacijoje. Kodėl būtent ši technologija nusipelnė tokių laurų?

„GentleLase Pro“ aleksandrito lazeris pirmauja rinkoje dėl savo galios ir tikslumo. O tai reiškia, kad jis užtikrina efektyvius rezultatus, kurie matomi jau po pirmų kelių apsilankymų klinikoje. Aleksandrito lazeris pasižymi didžiausia galia rinkoje – iki 150 J/cm2. Tai vienas svarbiausių kriterijų renkantis veiksmingą lazerinės depiliacijos technologiją. 

Kitas reikšmingas rodiklis vertinat lazerio efektyvumo šalinant nepageidaujamus plaukus – bangos ilgis. Aleksandrito lazeris išskiria 755 nm ilgio bangą. Ją geriausiai sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas. Kadangi lazerio galios ir bangos ilgis subalansuotas, šviesa geba pasiekti bei sunaikinti net ir giliai esančius plaukų folikulus. Tai reiškia, kad po 8–12 sesijų pasieksite ilgalaikį plaukų pašalinimą. Dalis plaukų išslinks ir nebeatgaus jau po pirmų 3 apsilankymų, o per likusius kartus lazeris pašalins giliau augančius, „atkaklius“ plaukelius. Apsilankymai lazerinėje depiliacijoje jūsų odai patiks. Ne tik nebeteks kęsti įaugusių plaukelių, sudirgimų, uždegimų. Lazerio šviesa teigiamai veikia odą – jaunina ir šiek tiek pastangrina, kadangi stimuliuojama natūrali kolageno gamyba.

Tačiau nereikėtų aklai pasitikėti net ir aukso standarto etikete. Technologijos nuolat atnaujinamos, įskaitant medicininius lazerius, todėl prieš registruodamiesi plaukų šalinimui lazeriu įsitikinkite, kad klinikoje naudojamas naujausios kartos lazeris. Kodėl tai svarbu? Senas aleksandrito lazeris negeba generuoti tokių pačių rezultatų kaip naujas, kuris užtikrinta aukščiausią galią ir saugumą. 

Aktualu ir klinikos darbuotojų kompetencijos, išmanymas, kaip dirbti su konkrečiu lazeriu. Įstaiga gali įsigyti naujausią įrangą, bet negebėti deramai su ja elgtis. Įsitikinkite, kad klinika pirmiausia turi leidimus dirbti estetinės medicinos srityje, o procedūrą atliks gydytojas. Kadangi lazerines procedūras gali atlikti tik gydytojas dermatologas, ne kosmetologas ar estetas.

„Era Esthetic“ klinikos gydytojai dirbti su „GentleLase Pro“ aleksandrito lazeriais mokėsi tarptautinėje aukštųjų standartų mokykloje. Tai leidžia užtikrinti aukščiausius standartus, o pacientai džiaugiasi akivaizdžiais rezultatais. 

JAV kompanijos „Candela Medical“ sukurti aleksandrito lazeriai labai populiarūs estetinės medicinos lazerių rinkoje ir naudojami daugiau nei 85 šalyse. Šie lazeriai ne tik efektyviai veikia, bet ir yra patikimi. Jie patvirtinti JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA). Visos procedūros metu specialistas reaguos į jūsų pojūčius, kad jaustumėtės patogiai. Aleksandrito lazeris jau turi integruotą šaldančią sistemą, kad diskomfortas būtų kuo mažesnis. Jums nereikės valytis lipnaus gelio ar šaldančio kremo, saugoti drabužių (priešingai nei pasirinkus mažiau galingą diodinį lazerį). Su aleksandrito lazeriu veikianti DCD sistema patogesnė pacientui – lazerio impulso metu oda vėsinama freono dulksna. Tai lyg šerkšnas, jaukiai nugulantis ant lazerio įkaitintos odos. Odos įkaitimas reiškia, kad lazeris tinkamai šalina nepageidaujamus plaukelius. 

Raginame nepasimauti ant kitų paslaugų teikėjų sudaromos klaidingos iliuzijos, kad plaukų šalinimas lazeriu yra visiškai beskausmis. Visai neskausminga procedūra, deja, yra neefektyvi. Ar verta švaistyti pinigus procedūrai, kuri neduos realių rezultatų? Diodinio lazerio šalininkai tvirtina, kad procedūra neskausminga, kas aktualu jautriems žmonėms. Tačiau galingo lazerio veikimas juntamas. Tiesa, procedūra su aleksandrito lazeriu yra komfortiška.

Aukso standartas nurodo geriausią pasirinkimą, o daugybė patenkintų pacientų visame pasaulyje tik sustiprina norą užsirašyti lazerinei depiliacijai su naujausios kartos aleksandrito lazeriu. Šalinkite nepageidaujamus plaukelius tiek nuo veido, tiek kūno. Įvertinkite asmeniškai aleksandrito lazerio veikimą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here