Skip to content

Automobilių supirkimas Ignalinoje. Miesto daugiabučiuose – mažėja apleistų transporto priemonių skaičius

MI informacija

Ignalinoje, kaip ir likusioje Lietuvoje, žmonės tampa sąmoningesni ir stengiasi gyventi tvariai, pasirūpinti aplinka, ateitimi, tad vengia palikti atliekas kiemuose, gatvėse, kurios kenkia ne tik gamtai, tačiau taip pat ir kiekvienam iš mūsų. Pastebima tendencija, kad paskutiniu metu Ignalinos miesto daugiabučių kiemuose sumažėjo apleistų, nevažiuojančių transporto priemonių, laikymas. Tam, didžiausią įtaką padarė baudos ir automobilio supirkimo paslaugas teikiančios įmonės, kurios tapo itin lanksčios bei superka bet kokio stovio transporto priemones. Viena tokių yra supirkimasz.ltspecialistai. Apie paslaugas pasakoja supirkėjas Alvydas.

Pirmiausia – įspėjimas, o paskui ir bauda

Jeigu gana ilgai apleistos transporto priemonės daugiabučių kiemuose erzino tik gyventojus dėl estetikos ir tuo pačiu tuos, kurie neturėjo vietos patys kur pasistatyti savo naudojamą transporto priemonę, tai šiuo metu jos erzina ir aplinkosaugininkus, kurie teigia, kad tokios rūdijančios mašinos – didelė žala gamtai.

Alvydas teigia, kad apleistų mašinų daugiabučių kiemuose sumažėjo kartu su galimybe priduoti bet kokio stovio, ne tik funkcionalias mašinas. “Anksčiau automobilių supirkėjai dažniausiai prioritetą skyrė ir pirko tik tokias mašinas, kurios yra dar funkcionalios. Šiuo metu aktyviai superkamos bet kokio stovio mašinos, ir daužtos, kurios tik rūdija”, – teigia jis. 

“O kadangi žmonėms atsivėrė galimybė uždirbti iš to, ko jiems nebereikia, žinoma, kad ir pasinaudoti tokia paslauga tapo gana įprasta”,- priduria.

Dėl apleistos transporto priemonės daugiabučio kieme – auto savininkas pirmiausia sulaukia įspėjimo. Jeigu per tam tikrą laiko tarpą mašina nebus tinkamai pasirūpinama – teks sulaukti baudos, o galiausiai, transporto priemonės net gali būti konfiskuojama.

Pasiima automobilius tinkamu metu

Automobilių supirkimas yra mėgstama paslauga ir dėl to, kad specialistai, kurie perka transporto priemones, atvyksta iki vietos ir jas pasiima patys. Taigi, mašinų, kurios jau nebėra funkcionalios, savininkams nereikia nuomoti tralų, kurie kainuoja ir vežti iki metalo laužo, kur mašina dažniausiai apmokestinama pigiau nei pas supirkėjus.

“Mūsų tikslas yra padėti žmogui kuo greičiau atsikratyti tokios mašinos, kuri jam jau nebėra reikalinga. Dėl to atvykstame iki vietos, pasiimame transporto priemonę ir sumokame grynais. Viskas – greitai ir paprastai, kad savininkui dėl nieko netektų sukti galvos”,- pasakoja Alvydas.

Supirkėjai padaro viską, ko reikia, kad sena mašina nebeerzintų vietinių Ignalinos gyventojų akių ir tuo pačiu suteiktų daugiabučių kiemams daugiau erdvės.

Supirkėjai patinka labiau nei fiziniai pirkėjai

Jeigu mašina yra ne sena, dar funkcionali, tokiu atveju savininkai turi galimybę patys nuspręsti, ar jiems labiausiai tinka supirkėjai, ar tokie asmenys, kurie perka mašinas sau. Lyginant šias dvi galimybes dažniausiai pastebima tai, kad supirkėjai ne tik siūlo geresnę kainą (kadangi išmano rinką), tačiau taip pat ir greitai padeda sutvarkyti dokumentus, sumoka grynais, taip pat nelinkę derėtis.

“Mes suprantame, kad šiais laikais daugelis žmonių skuba ir kai jau planuoja parduoti mašiną – nori, kad viskas eitųsi kuo sklandžiau. Dėl to gavę užklausą internete – į ją atsakome labai greitai, pateikiame kainą, kuri atitinka rinkos įkainius ir klientui sutikus – sutartu metu patys atvykstame pasiimti mašinos. Žinoma, padedame sutvarkyti dokumentus, atsiskaitome ir leidžiame savininkui daugiau negalvoti apie parduotą mašiną”.

Tuo tarpu pardavus transporto priemonę fiziniams asmenims dažnai tenka aiškintis dėl defektų, kurie matomi tampa tik po kelių savaičių arba net mėnesių. Deja, Vartotojų teisės – vis dar pirkėjo pusėje, nors vertinant racionaliai – jis tikrai ne visada yra teisus.

Bendikų Edgaras iliustracija iš Real is beautiful / Ignalina

Get Lost Mike iliustracija iš pexels.com

YoItsCapture iliustracija iš pexels.com

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here