Skip to content

Vietiniai verslininkai renkasi vis neutralesnes reklamos formas. Kokios jos? Pasakoja Egidijus

Užsisakyti marškinėlius su spauda galite printcre.lt
Užsisakyti marškinėlius su spauda galite printcre.lt

MI informacija

Ignalinos miestas labai dažnai įvardijamas kaip vienas labiausiai augančių regionų. Prie plėtros itin daug prisidėjo emigrantai nusprendę pradėti verslą Lietuvoje. Ignalina tapo patraukliu miestu džiuginančiu ne tik verslo galimybėmis, tačiau ir jaukiu pragyvenimu. Nuostabi gamta, aukšto lygio kultūra bei bendruomenė, kurioje stengiamasi palaikyti vieni kitus – tai, kad traukia vietinius verslininkus pradėti veiklą šiame mieste bei rajone.

Tiesa, verslo pradžia dažnai neatsiejama nuo pačių įvairiausių iššūkių. Vieni jų yra susiję su reklama, tinkama naujos veiklos informacijos sklaida. Apie tai, kaip sekasi vystyti verslą Ignalinoje ir kokias reklamos priemones renkasi verslininkai, kalbamės su Egidijumi.

Reklama, kuri matoma vietiniams

Tokiuose nedideliuose miesteliuose kaip Ignalina, dažniausiai labiausiai pasiteisina tokie reklamos būdai, kurie yra fiziškai matomi kasdien, o ne skaitmeninės rinkodaros galimybės. “Mes, pavyzdžiui, labai dažnai užsakome marškinėlius, kurie pagaminti su mūsų įmonės logotipu ir juos dėvi ne tik darbuotojai, tačiau ir įteikiame kaip dovaną verslo partneriams”,- pasakoja Egidijus.

Daugelis galvoja, kad tai nėra labai pasiteisinusi reklama, kadangi tokie marškinėliai nebus dėvimi tų, kurie nėra susiję su verslu. Tai nėra tiesa. Svarbiausia – gera idėja. Taigi, ne tik ant marškinėlių pateikti įmonės logo, tačiau ir kokią nors šmaikščią frazę arba kokį nors paveiksliuką, kuris atrodo originaliai, yra stilingas, tad skatina dėvėti tokius drabužius”,- atvirauja vietinis verslininkas.

Užsisakyti marškinėlius, kurie bus gaminami pagal Jūsų poreikius, galite printcre.lt prekybos vietoje. Svarbiausia – gera idėja, kadangi tiek spaudos, tiek siuvinėjimo metodu – bet kokius užrašus arba paveiksliukus galima perkelti ant marškinėlių.

Mikael Blomkvist iliustracija iš pexels.com
Mikael Blomkvist iliustracija iš pexels.com

Visur vertinama kokybė

Dažnai tenka girdėti, kad dažniausiai atidarant verslą mažesniame miestelyje svarbiausia yra kaina, o ne kokybė. Vietinis verslininkas su tuo nesutinka.

Kad ir ką verslas siūlo – jis visada prioritetą turi teikti kokybei. Tik tokiu atveju rezultatas tikrai bus. Žinoma, kad siūlomos prekės arba paslaugos kainos Ignalinoje kinta nuo tų, kurios siūlomos Vilniuje, tačiau sumažinus įkainius – negali nuo to kentėti klientas”,- atvirauja verslininkas.

Net ir renkantis reklamos būdus – reikia, kad jie būtų aukštos klasės. Juk tai, kaip verslas save pozicionuoja, parodo ir jo požiūrį į klientus. Tie pats marškinėliai su spauda gali būti labai įvairios kokybės. Galima įsigyti pigius, sintetinius ir tokius, kurie yra medvilniniai, kuriuos yra gera dėvėti. Žinoma, kad pastarasis variantas atrodo kur kas solidžiau ir taip verslas apie save geba perteikti tinkamą mintį.

Galiausiai, nereikia atsainiai vertinti rajono gyventojų. Jie tikisi lygiai tokios pat geros paslaugų arba prekių kokybės kaip ir vilniečiai. Džiugu, kad vietiniai verslininkai tai supranta.

Užsisakyti magnetuką su spauda galite printcre.lt
Užsisakyti magnetuką su spauda galite printcre.lt

Mielos dovanos – suartina

Verslininkas Egidijus pabrėžia, kad labai dažnai mažesniuose miesteliuose pasiteisina ir dovanėlės įteikimas kaip reklamos būdas. “Tai gali būti ir mano minėti marškinėliai, ir kitos smulkmenos, kaip kad patys paprasčiausi ženkliukai segami ant drabužių arba kuprinės”,- pasakoja Egidijus (ženkliukus su norima spauda taip pat galite įsigyti printcre.lt prekybos vietoje).

Svarbiausia, kaip teigia pats verslininkas, parodyti bendruomenei, kad ji Jums yra svarbi, tad ir džiuginti ne tik per šventes, tačiau kuo dažniau. Taip kuriama aplinka, kuri apima ne tik verslo ir kliento santykius, tačiau pirmiausia – bendrystės. Ne veltui dėl to mažesnių miestelių verslai dažnai turi kur kas lojalesnius klientus nei tie, kurie yra didmiesčiuose.

1 komentaras

  1. Ignalinos miestas labai dažnai įvardijamas kaip vienas labiausiai augančių regionų ir kitos pasakos prieš miegą.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here