Skip to content

Kokios pirštinės reikalingos kūdikiams?

MI informacija

Kūdikiams tinkama apranga yra esminė, ypatingai rudens ar žiemos sezonu. Svarbu, jog vaikas būtų apsaugotas nuo šalčio, drėgmės bei vėjo, tokiu būdu užkertant kelią peršalimo ligoms bei kitiems negalavimams. Kūdikio aprangoje svarbu daugelis apsektų, tokių kaip šiltos kelnės, kojinės, tinkama viršutinė bei apatinė apranga, kepurė bei pirštinės. Pirštinės kūdikiams yra būtinos, nes kūdikiai yra jautrūs temperatūrų svyravimams bei oro pokyčiams. Tai ne tik žiemos aksesuaras, jos apsaugos kūdikio rankų oda nuo nušalimų bei kitų nemalonių pojūčių.

Perkant bet kokio tipo drabužėlius kūdikiams, svarbiausia yra atkreipti dėmesį į patogumą, funkcionalumą bei rūbo praktiškumą. Reikėtų pasirinkti tai, kas galėtų labiausiai atitikti jūsų vaiko poreikius. Pirštinių pasirinkimas šiais laikais yra itin platus, tačiau rekomenduojama atkreipti dėmesį ne tik į pirštinių dizainą, spalvas, bet ir į kokybę, sudėtį. Štai keletas patarimų, į kuriuos galima atsižvelgti, prieš perkant pirštines savo vaikeliui:

Kūdikiams rekomenduojama pirkti kumštines pirštines, kurios dažnai būna be nykščio, jog būtų kuo patogiau jas uždėti kūdikiui ant mažų jo rankyčių ir jos kuo mažiau varžytų vaiko judesius. Tokio tipo pirštinės yra kur kas šiltesnės, todėl labiau apsaugo nuo šalčio.

Prieš perkant pirštines, rekomenduojama atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Rekomenduojama, jog sudėtis būtų iš kuo natūralesnių medžiagų, kurios sulaikytų šilumą, apsaugotų nuo žvarbaus vėjo, greitai džiūtų.

Ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir į pirštinių dydį. Per didelės arba per mažos pirštinės ne tik bus nepatogios, varžys judesius, bet ir tinkamai neapsaugos nuo šalčio.

Kūdikiui skirtos pirštinės turėtų būti lengvai uždedamos ir numaunamos, jog sutaupytumėte laiko. Jos turėtų būti minkštos ir šiltos, patogiai užmaunamos.

Perkant pirštines kaina taip pat yra svarbus aspektas. Rekomenduojama investuoti į aukštos kokybės gaminį, tačiau svarbiausia, jog pirštinės atitiktų kainos ir kokybės santykį, nebūtų per brangios.

Jog pirštinės greitai nenusidėvėtų ir atliktų savo funkciją, svarbiausia jas prižiūrėti taip, kaip nurodo gamintojas. Dėl tinkamų rūbelių įsigijimo taip pat galite pasikonsultuoti su specialistais. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje