Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Didžiasalyje sulaikytas bankomato niokotojas 

Ketvirtadienį, rugpjūčio 31 d., Didžiasalyje pasieniečiai sulaikė girtą vyrą, kuris, kaip įtariama, bandė apiplėšti bankomatą. Po vidurnakčio VSAT Tverečiaus pasienio užkardos pasieniečiai gavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimą. Policininkai VSAT pareigūnų paprašė nuvykti prie vienos iš parduotuvių Didžiasalyje, kur, kaip įtarta, buvo bandoma apiplėšti bankomatą. Į įvykio vietą iškart nuskubėjo sieną su Baltarusija saugančių pasieniečių mobilus patrulis. Prie minėto bankomato (nuotr.) VSAT pareigūnai sulaikė jį niokojusį vyrą. Pasieniečiai išsiaiškino, kad tai yra pusamžis vietinis gyventojas. Nuo jo sklido alkoholio kvapas.

VSAT pareigūnai vandalą perdavė netrukus atvykusiems rajono PK policininkams. Šie bankomatą išlaužti besikėsinusiam vyrui nustatė 2,24 prom. girtumą ir ėmėsi tirti šį incidentą.

Promilės

Rugsėjo 2 d., apie 17 val., Kazitiškyje sustabdytas automobilis AUDI A6, kurio vairuotojui (gim. 1964 m.) nustatytas 2,55 prom. girtumas. Pradėtas naujas tyrimas.

Mirtis

Rugsėjo 1 d., apie 10 val., Ceikinių sen., namuose Dimbelių k. rastas vyro (gim. 1971 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje